Jump to content
Create New...

[LSPD] Matthew Princenton [NORAIDĪTS]


Guest Daring
 Share

Recommended Posts

Guest Daring

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

-

Personālā informācija

Pilns vārds un uzvārds - Matthew Princenton
Dzimums - Virietis
Dzimšanas datums - 01/23/1995
Dzimšanas vieta - USA, State SA, Los Santos.
Vai Jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Tieši tā. Esmu deklarēts štatā SA un pilsētā, Los Santos
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - 9333 Mason St., Los Santos, SA.
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu tālruņa numuru) 647033
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis?Autovadītāja apliecība.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus?Nē.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju)Nav.

-

Motivācijas vēstule
(Ne vairāk kā 100 vārdi)

 Departamenta galvenās vērtības, atbildība par likumu, saistība pret vadību, cieņa pret apkārtējiem un citiem cilvēkiem. Tas ir tas, kam seko visi Policijas Departamenta virsnieki un tās ir tās īpašības un nepieciešamības, kuras piesaista mani darbā Policijā. Šīs pamatvērtības ir paredzētas, lai  iedvesmotu Los Santos pilsoņus uz to, kad Los Santos Policijas Departaments nav vieta, kur tiek uzņemti cilvēki, lai tie atbiedētu citus no likumīgām darbībām. Šīs ir tās vērtības, kuras ir nepieciešamas man kā cilvēkam, jo kalpot un aizsargāt ir bijusi mana vēlme no tīņu gadiem, vienmēr ir interesējusi šī profesija, jo tā gan ir ļoti aizraujoša, bīstama un reizēm arī tā pieprasa lielas pūles. Kļūt par virsnieku tas ir gods, lai stātos likuma pusē un pretotos noziedzībai. 

 

-

Out-Of-Character informācija


In-Game UCP: Daring
Vai esat kādreiz atveidojis lomuspēli policijas organizācijā? (Jā/Nē): Jā. 
/stats ekrānšāviņš:  bZvqU3j.png
/history ekrānšāviņš: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search