Jump to content
Create New...

Aptauja Kluba Administrācijai


Aptauja kluba administrācijai ! via D.O.G  

14 members have voted

  1. 1. Saistībā ar to , ka grasamies paši atklât lietotājiem jaunus paplašinājumus , kā : SocialClub | Rage:MP , nemaz nerinājot par citu spēlju serveru un diskusiju paplašinājumiem !nakotnê! Sakarâ ar dazhādu interešu- nolūku apmeklētajiem, manuprāt ir svarīgi ,ka vinjus nemaldina pa vidu saturs kurš vinus neinterese it ipaši ja pieeaugs intrešu un/vai servu skaits. Tad nu esmu iesacis vizualu acu apmanu dodot pavisam savadaku izkartojumu no ierastā atverot lieliskus izkartojuma apstakljus multi-foruma attistišanai. Lūdzu jūs uzticamos biedrus droši nobalsot un uzdot jautājumus ja tādi rodas. PAMATOTI BALSOJUMS IR ANONĪMS! Tad nu lūk kā tas izskatas vien iesakts, ka jau zinat stilizešana/maskešana un orĝinala kopskata attistišana 😉😎---> https://lomuspele.club/forum/485-apskatī-šeit/

    • Man patīk orĝinālitāte , esmu par
      11
    • Grūti izteloties, nepieciešams redzet vizuali pabeigtu "rezultatu"
      2
    • Man rodas njautājumi kuri ievieš neparliecinātibu
      0
    • Gribetu atvertu diskusiju kura kopa tiek iztirzāti + un -
      0
    • Neparliecinoši par to vai tas tiešam izdosies kvalitativi
      1
    • Negativi, es gribu atvertu sapulci ja vairakums bus pozitivas domas.
      0


Recommended Posts

Saistībā ar to , ka grasamies  paši atklât lietotājiem jaunus paplašinājumus , kā : SocialClub | Rage:MP , nemaz nerinājot par citu spēlju serveru un diskusiju paplašinājumiem !nakotnê! Sakarâ ar dazhādu interešu- nolūku apmeklētajiem, manuprāt ir svarīgi ,ka vinjus nemaldina pa vidu saturs kurš vinus neinterese it ipaši ja pieeaugs intrešu un/vai servu skaits. Tad nu esmu iesacis vizualu acu apmanu dodot pavisam savadaku izkartojumu no ierastā atverot lieliskus izkartojuma apstakljus multi-foruma attistišanai. Lūdzu jūs uzticamos biedrus droši nobalsot un uzdot jautājumus ja tādi rodas. PAMATOTI BALSOJUMS IR ANONĪMS! Tad nu lūk kā tas izskatas vien iesakts, ka jau zinat stilizešana/maskešana un orĝinala kopskata attistišana ??---> https://lomuspele.club/forum/485-apskatī-šeit/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search