Jump to content
Create New...

[Mehāniķa spējas] James William Ferring


Janzz
 Share

Recommended Posts

Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds : James William Ferring
  • Tēla iepriekšējā darba vieta: Autobusa šoferis
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum): Gūstot iespēju būt mehāniķim vēlos strādāt jaunatvērtajā LSAEN. Jau no bērna kājas esmu ieinteresēts auto lietās un to labošanā, restaurācijā un forsēšanā. LSAEN ģenerāldirektors uzaicināja mani būt jaunās firmas galvenajam mehāniķim, bet ar nosacījumu ka pierādīšu ka esmu spējīgs to darīt. Ar nepacietību gaidu dienu kad varēšu sākt darbu.
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu: LSEAN

Ārpus tēla informācija

  • Vecums: 17
  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, Jūsu UCP un /history: Janzz
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls:
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tēla?: Arī OOC interesējos par auto un visu ap to, kā arī mācos par automehāniķi RTK.
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu: /me paņem 19 izmēra atslēgu, paredzētu lai atvilktu diskus; /do skūves būtu atvilktas /me uzspiež pogu kas paceļ auto uz pacēlāja; /do auto būtu pacelts; /me paņem 19 izmēra atslēgu kas paredzēta disku skrūvēšanai un sāk izskrūvēt skrūves; /do skrūves būtu izskrūvētas un ritens būtu James rokās; /me aiznes riteni pie riepu maiņas stenda un sāk mainīt riepu; /do riepa nonāk nost un tās vietā James paņem jauno riepu un sāk montēt to virsū; /do riepa būtu uzmontēta; /me paņem gaisa pistoli un ar to piepumpē riepu; /me uzliek riteni uz rumbas un ar pirkstiem pievelk skrūves; /me pievelk skrūves ar 19 atslēgu; /me uzspiež pogu kas nolaiž pecēlāju; /do auto būtu uz zemes; /me pievelk skrūves ar dinamometrisko atlēgu.
  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt sodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu): Piekrītu.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search