Jump to content
Create New...

[Mehāniķu spējas status] Tristan Rossi


Foxii
 Share

Recommended Posts

Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds : Tristan Rossi
  • Tēla iepriekšējā darba vieta: Electric Inc.
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu(nav obligāts): N/A
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum): Pēc mehāniķa spēja iegūšanas vērsīšos servisa īstenošanai pa priekšu. Lai atvērtu servisu nepieciešams mehāniķa spējas. Palīdzēšu cilvēkiem ar automašīnu vai motocikla problēmām. Piedāvāšu profesionālu mehāniķu pakalpojumus klientiem. Es kā servisa īpašnieks centīšos lai serviss popularizētos un būtu nodarbinātība, tāpēc arī pieņemšu darbiniekus ar laiku. Centīšos pierunāt klientus braukt uz Blueberry, manu servisu, speciāli, lai es sniegtu klientam mehāniķu pakalpojumus. Sniedzot mehāniķu pakalpojumus zvēru neapdraudēt klienta transportlīdzekli ar kādiem bojājumiem un klienta neapmierinātību.
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu: spied šeit!

Ārpus tēla informācija

  • Vecums: 15
  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, Jūsu UCP un /history: mta-screen_2019-11-06_20-52-23.png.f895eb5f19087ea7446c45c798470d22.png        1043631801_mta-screen_2019-11-06_20-53-38copy.png.586bf7fce9e4567c5d804214a904ce6b.png
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls: mta-screen_2019-11-06_20-59-06.thumb.png.cdc4ade4ef10fcde82ccd9121a8d2a79.png
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tēla?: Man būtu jāsniedz mehāniķa spējas, jo es esmu mērķtiecīgs, tiecīgs uz uzņēmuma, servisa ''Service Inc.'' darbība sākumu. Esmu apzināts par sevīm un savām spējām, ko sniegtu Los Santos iedzīvotājiem!
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu:
  • /do Zem noliktavas plaukta stāvētu dankrots.
  • /me veikli ar rokas palīdzību paņemtu dankrotu un noliktu zem auto sliekšņa vairāk uz riepas pusi.
  • /do uz plaukta stāvētu rotatslēga.
  • /me veikli ar rokas palīdzību pasniedzas pēc rotatslēgas un skrūvētu dankrotu pūlksteņrādītājvirzienā.
  • /do automašīnas riepas puse paceltos pietiekoši lielā augstumā.
  • /me ar rokas pirkstiem atrautu rotatslēgu no dankrata.
  • /me ar kreiso roku pasniedzas pret uzgaļa komplekta, atverot to atrastu 15'o uzgali.
  • /me uzliktu ar pirkstiem rotatslēgai uzgali.
  • /me turot rokā rotatslēgu un ieliecoties, atskrūvētu automašīnas tukšās riepas skrūves.
  • /do automašīnas tūkšās riepas skrūves būtu atskrūvētas un noliktas pie tās.
  • /me noliktu blakus skrūvēm rotatslēgu.
  • /me ar abām rokām pieliecoties izceltu ārā tukšo riepu no bremžu diska/bloka.
  • /me no visa spēka ar rokām turot riepu celtu augšā, tādējādi kājas izliektu taisnā pozīcijā.
  • /me nestu tukšo riepu uz noliktavu.
  • /me ieejot noliktavā ar abām rokām noliktu riepu.
  • /me ieietu citā noliktavas telpā un redzētu svaigu riepu.
  • /me pieejot pie riepas, pieliecoties ar abām rokām celtu augšā riepu un nestu līdz klienta automašīnai.
  • /me atrodoties pie automašīnas, atkal pieliektos un ar abām rokām iestumtu jauno riepu pie bremžu diska/bloka.
  • /do rotatslēga vēl joprojām atrastos pie skrūvēm.
  • /me ar roku paceļ rotatslēgu un otrā rokā turētu skrūves.
  • /me skrūvētu, izmantojot rotatslēgu un skrūves, automašīnai riepu klāt pie bremžu diska.
  • /do Vislaik skrūvējot katru skrūvi, ar kreiso roku ņemtu no zemes skrūvi un liktu skrūves pie bremžu diska ar riepu kopā, un ar rotatslēgu skrūvētu riepu klāt.
  • /do automašīnai svaigā riepa būtu pieskrūvēta pēc neilga laiciņa.
  • /me turot rokā rotatslēgu, pieliktu to pie dankrata skrūves.
  • /me grieztu dankrota skrūvi, izmantojot rotatslēgu, atpakaļpūlksteņrādītāj virzienā.
  • /do pēc neilga laiciņa automašīnas riepas sasniegtu zemes daļu.
  • /me brīvi ar labo roku noliktu rotatslēgu vietā kur bija pašā sākumā. (uz plaukta)
  • /me ar abām rokām paņemtu dankrotu.
  • /me nestu dankrotu pie plaukta un to noliktu pie tās.
  • /do automašīnai būtu nomainīta riepa, no tukšās riepas uz svaigo, pilnu ar gaisu, riepu.
  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt sodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu): Piekrītu!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search