Jump to content
Create New...

Ieteikums - atkarība


papucis
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tātad vēlos ieteikt ieviest serverī narkotisko vielu atkarību sistēmu lai atdzīvinātu narkotisko vielu plūsmu serverī ap spēlētājiem. Pēc maniem uzskatiem visas šīs virtual market sistēmas kur par pasīvo roleplay tu saņem naudu (pārdodot narkotikas pasīvi kaut kam kas neeksistē) ir vienkārši neinteresants, ļoti, ļoti neinteresants un nogurdinošs. Varbūt kādam tas šķiet jautri, bet ne man, esmu daudz reizes saskāries ar to, ka man ir pasīvi jāpārdod narkotikas, jāaizpilda kaut kādas anketas lai saņemtu par to naudu un es personīgi esmu maksimāli pret to, es daudz labāk gribētu redzēt atdzīvinātu narkotisko vielu pārdošanas sistēmu kas notiek tīri starp spēlētājiem nevis caur virtuālajiem personāžiem un administrāciju. Protams arī paša narkotiku un to efektu sistēma iespējams prasa mazliet kādus papildinājumus vai globālas izmaiņas, bet par to es neesmu informēts kas ko dod, jo ne reizi IG neesmu lietojis nevienu narkotiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search