Jump to content
Create New...

[LSPD] Lonnie Betts


Guest TutuKin
 Share

Recommended Posts

Guest TutuKin


Pilns vārds - Lonnie Betts
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - 01.01.1972
Dzimšanas vieta - State San Andreas, City of Los Santos.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Tieši tā! Esmu deklarēts San Andreas štatā, kā arī esmu ASV pilsonis.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Mason st., 1182, Los Santos, San Andreas.
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - 388106

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) - Tieksme palīdzēt un tieksme izskaidrot savus principus. Es uzskatu, kad Policijas Departaments ir vieta, kur darbiniekus vajag un vajadzēs.
Departaments, gan jau tagad pārdzīvo reformu maiņas, uniformas, dashcam, bodycam ieviešanu un visu pārējo. Vēlos ar savām īpašībām, kā piemēram, tādas kā - komunikācijas prasmes ( esmu komunikabls ), ļoti saprotos ar darbiniekiem, iedzīvotājiem un ar to diez gan problēmu man nav.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Pašlaik, īpašības ( sliktās ) kuras esmu sevī novērojis, ir ļoti paredzamas. Man ir grūti savaldīt sevi, tad kad notiek kaut kas CIEŅAS aizskaroši. Nesaku uzreiz, kad ja kāds aizskars melnādainās rases pārstāvi, es klupšu virsū, ja, es to neteicu, bet visam ir savas normas. Lai mani dēļ šī izvestu no pacietības, ir ļoti ja pacenšas. Papildus vēl, esmu diez gan slikts braucējs, taču uzskatu, kad priekš Policijas Departamenta standartiem, viss ir ideāli. 
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Štata autovadītāja apliecība.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Nē. Tikai vidusskolas pabeigšana.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - Los Santos Bulvāris, 1881, cehs - ražojām mēbeles.
Kontaktinformācija : 18370173 

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija.
Laika zona - Latvija  
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā.
In-Game UCP vārds - TutuKin
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām paramount komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - Esmu daudzos serveros bijis, PD, GD utml. Šeit, kopumā spēlēju tikai otro reizi.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomu spēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomu spēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē.
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -https://imgur.com/a/GKmKbeB
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) -https://imgur.com/a/GKmKbeB
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - Neesmu stiprs aplikāciju veidotājs, taču par LAPD zinu vairāk, nekā no malas izskatās. 
Iesūtīšanas datums - 26.10.19

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis T.Perez kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Iemesls: 5) Nekādā gadijumā netraucēt virsniekiem (tai skaitā nodarbinātibas biroja pārstāvjiem) sakarā ar atbildes sniegšanu vai cita ziņa sakarā ar jūsu aplikāciju. ((Te tiek ietverts arī PM rakstīšana iekš spēles un forumā)). Veicot šādu darbību tiks izsniegta automātiska noraidīšana jūsu aplikācijai.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt tikai pēc 7 dienām.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search