Jump to content
Create New...

[Administrācijas Sūdzība] Arcane


Arrchijs
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username: Arrchijs
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: Treyone Wallance
  • Administrācijas biedra username: Arcane ( Darren Gallagher )
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?: Notika IC situācija , idlewood rajonā. Manu IC pazīstamo draugu policija bez iemesla sāka sapogāt , protams es domāju palīdzēt. Palīdzot beigās mani administrātors Arcane sodīja uz 30 minūtēm par CS. Es atsēžu OOC Jailu, pēc kā rakstu reportu, vai nevar teleportēt automašīnu.. Protams neviens to nepieņēma, es devos uz park vietu meklēt savu automašīnu.. Automašīnas tur nebija, uzrakstu reportu un jautāju Valchai, viņš teleportē un auto ir konfiscēts. Iekāpot iekš auto un paskatoties bagāžnieku tur bija zīmīte. Zīmītē bija rakstīts kad auto ir konfiscēts no Darren_Gallagher, LSPD Priekšnieka..
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: Nezinu, tas nav pieļaujami ... Persona mani ieslodza ar ārpus tēla pārkāpumu un IC ceļā konfiscē vēl manu auto... Bet pēc būtības viņam vajadzēja viņu respawnot , lai būtu /park vietā..
  • Pierādījumi par pārkāpumu: 
  • image.png
    Uzrakstiju reportu, tas noignorēja gan uz reportu, gan uz PM.
    image.png

    Protams es piekrītu par savu kļūdu , kad pārkāpu noteikumus... Bet nu tomēr es biju iekš auto un viņš man viņu konfiscēja...
  • Papildus informācija: Īpašs cilvēks.
Link to comment
Share on other sites

Sākšu ar to, ka tas bija ļoti apkaunojoši, ko tu izdariji ar savu viss vareno RP, ko pats uzrādi savos pierādijumos, ka nekā, pats man teici, ka esi RP Dievs un zini visu labāk par visiem. 

Otrs, kad tu tiki administratīvi sodīds, es tavu auto noliku kā pienākās atpkaļ vietā, kur tu pirms tam, brīnumainā kārtā veidoji RP, kā pienākās. Mums notika smaga situācija pēc tam, mūs abus sašāva drive-by. Es sāku pasīvi erpot, jo serverī nebija nedz LSGD, nedz arī pieiekami PD darbinieku, lai veidotu kārtīgu situāciju. Tavs auto tanī laikā atradās notikuma vietā. PAT JA tu nebūtu bijis administratīvi sodīts, tavs auto "piedalijās" šinī apšaudē, jo es ņēmu arī patvērumu aiz tava auto uz kuru šāva. Tavs auto tika konfiscēts dēļ tā, jo tika sašauts un tiek izmantots pierādijumiem PD vajadzībām. Tas arī ir viss. 

Bet kā jau viss varenais RP spēlētājs, uzrādot savā pirmajā pierādijumā tu nepārtraukti PMoji Valcham un caur DC, atvainojos par izteicienu, nodiršot mani pieprasiji savu auto, kad es tev teicu, noskaidro to visu IC ceļā, kā pienākās. Būtu tu atbraucis uz iecirkni visu tev būtu paskaidrojuši būtu veidojuši RP situāciju kopā viss būtu bumbās, bet tu sāki cepties tāpēc pat nemēģināju ar tevi runāt. Nu un kas ka tevi OOC iespundēja. Vai tad ir grūti saprast savu kļūdu un sākt normāli turpināt RP, sazināties ar PD vai LSAK, kur ir mans auto un kāpēc tas tika konfiscēts. Ja iemesls būtu niecīgs, tak lūdzu, ņem un sūdzi tiesā, mēs veidojam lomuspēli Los Anģelosā, tā ir Amerika, policiju iesūdza tiesā visu laiku. Tie kas vinē, dabūn labu naudu no viņu budžeta. Tev bija reāli iespēja viedot kārtīgu RP situāciju, bet ko tu izdariji bija pilnīgi zemā līmenī.

Kā arī es tevi rekonoju un lasiju tavus PM ko sūtiji Valcham, es varbūt esmu jau galīgi vecs spēlētajs, bet tādus PMotājus kā tu, kas pieprasa mašīnas lokāciju un lai atgeto tevi pie sava auto, manos laikos vienkārši ignorēja, ja vēl sliktākajā gadijumā nemeta banu uz kādu stundu, lai nomierinātos.

Bet kā jau tu teici, tu māki RP 100x labāk nekā es, kaut arī redzot tavus pierādijumus, neapvainojies, man smiekli nāca. 

Varat mani sodīt, varat nē, bet es nekad, spēlējot RP, vai nu tas ir kā administrātors vai kā parasts spēlētājs, nekad neteiktu nevienam caur PM, kur atrodās viņa auto vai kas cits.

Link to comment
Share on other sites

Kā mans auto varēja piedalīties apšaudē, ja es tiku administratīvi sodīts.
Tev kā administrātoram bija pienākums to uzreiz respawnot, lai nebūtu problēmu..
Nesparotu, kāpēc tagad piesaistīt tur apšaudi.. Kāds kāpa viņa , nekāpa..
Tā ir reāli tava vaina, kad tu nerespawnoji un pec tam konfiscēji..
Valcha bija acceptojis manu reportu un paradija manu auto kad tas ir konfiscēts.
Pēc tam sarunā teici, nu bļ* valča, kapēc tu to izdariji...
Un jā.. Man ir tiesības jautāt kur atrodas mans auto , pēc administratīva soda..

 

Link to comment
Share on other sites

Neredzu nopietnību @Arrchijsapvainojumos. Tu esi fiks gribētājs tā nu ir tiesa.

Tagad paskaties no citas puses.

Administratīvi sodāms prioritates zina ir zemāks par tiem, kas paliek turpināt IC.

Administrators var pats izvērtēt vai auto ir jarespawno , jeb tas var palikt tur kur tas atrodas.

Šī te mašīnu teleportêšana, respawnošana nebūs nekad prioritāte. Tas ka nespēji veidot savu sizhetu bez administratīvā pārkāpuma un Tavs sods ir ari dotied uz pedejo poziju un turpināt savu IC no tās vietas kurā tev viss apstajies.

Mašinu respawnošana kljuva populārs lūgums no situācijām kad pakljdzīšanas līdz pat otram kartes galam beidzas ar AJAIL un administracija negrib speletaju spīdzināt un likt IC celja stundu karpities uz to lokāciju.

Tas nav kautkas. kas būtu pienākums, pieprasāms no spēlētāja puses.

Kas attiecigi ir pieprasāms ir informacija vai auto tika vai netika respawnots, tad ja administrators vēl nepaguva/aizmirsa informēt.

Svarīgi saprast, ka tad kad piem. bēgat no LSPD un sanjemat OOC jail, situācija "cut" notiek cik vien tas minimalk nepieciešams , lai tie kas paliekot IC var balstities uz kkada ic , kpc atrodas fcking tusnesī. LSPD darbinieki var pat pasīvi nogadat iecirknī un piemerot sodu jo tās ir vinu, kā speletaju tiesības nepalikt ar aprautu no konteksta izrautu situaciju vien tāpēc , ka viens spēlētājs "piedirsa visu parādi

Un to , ka jaunieši pieradinati dēl citu plaĝiatiskl serveru nenopietnas attieksmes un zināšanu trūkuma , ka vinju auto respawnos(tatad safixos) vnmēr un vins var teikt *pohuj met mani ajail* un pec stundas telot , ka iziet no majas un auto sveiks un vesels, begšana nebija , tos milichus nezinu jo redz neveiksmi sava IC var ar OOC ajaik izgriezt.

 Vai Tev ir kas argumentējams @Arrchijs ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search