Jump to content
Create New...

#1120 | #1030 [Nepamatota spēka pielietošana. Nepamatota apsūdzību izvirzīšana.] LIETA №54190


DeathNote
 Share

Recommended Posts

 

Изображение

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
ZIŅOT PAR DARBINIEKU

APLIKĀCIJA
 

 

Šī forma tiek izmantota tikai sūdzībām par  Policijas departamenta darbiniekiem.


Informācija par sūdzības iesniedzēju. 
 

Vārds
Quinton
Uzvārds
Kennedy
Dzimums
Vīrietis

 

Dzimšanas datums
01/01/2004
Telefona numurs
330953
Email
N/A


Adrese

El Corona | Glendale iela 14 



Informācija par incidentu
 

Incidenta datums
19/09/2020
Laiks
14:47
Lokācija
Privātmāja


Vai šī sūdzība vai jebkura ar to saistītā sūdzība ir paziņota agrāk?
[ ] Jā    [x] Nē

Informācija par darbiniekiem.

Vai jūs pazīstat virsnieka/darbinieku vārdus? Ja , uzskaitiet jebkuru no tiem.
[ ] Jā    [x] Nē 

Virsnieks/Darbinieks 1 & žetona numurs
Virsnieks #1120
Virsnieks/Darbinieks 2 & žetona numurs
Virsnieks #1030


Informācija par lieciniekiem.

Vai esat bijis liecinieks un zināt viņu vārdus un kontaktus? Ja , uzskaitiet jebkuru no tiem.
[x] Jā    [ ] Nē 

1. liecinieks, Telefons,vārds
Lex' n/a
2. liecinieks, Telefons,vārds
N/A

 

4. liecinieks, Telefons,vārds
N/A
3. liecinieks, Telefons,vārds
N/A



Papildinājums

Lūgums sniegt īsu informāciju par incidentu. Iekļaut papildu virsniekus/darbiniekus un lieciniekus, kas nav uzskaitīti iepriekš.

Tātad es ar savu kaimiņu veikli izgājām laukā uzpīpēt cigareti, jo mājas priekšnieks neatļauj mājās pīpēt. Apsēžos uz dīvāna un piebrauc 2 pogainie. Viena kundze un tuntulis antons. Viss sākās ar to kad pat nepaprasīja identifikācijas papīrus, izvilka dīglu un bisi pret mani un manu kaimiņu un sāka draudēt tā ka mēs būtu kautkādi terroristi' Sāka bļaut virsū lai rokas gaisā' es tās pacēlu gaisā, un bez iemesla mani tā kundze sašāva' dēļ kā es kritu uz zemes turot savu vēderu jo tas bija sāpīgi' pēctam man pasaka ka es esmu arestēts dēļ bēģšanas no policijas un mašīnu zagšanas' es piekritot par bēģšanu no policijas' sāku vaicāt kāds sakars ar auto zādzību un vai ir kādu pamatīgu pierādījumu kur es to esmu darījis, man uzdraudēja ar gumijas lodēm ''dirsā'' un pateica viss ko man būs ko teikt būs izmantojams tiesā, manus dokumentus pat nepārbauda to kad esmu 16 gadīgs pusaudzis un ka cietums nav vieta kur man atrastos, bet mani iesvieda un uzmeta sodu ''4'500$''
 
 
OOC Situācijas skrīns ja kādiem gadījumiem!
image.png
Link to comment
Share on other sites

 

 
image.png
 
INTERNAL AFFAIRS GROUP


SLĒDZIENS IEKŠĒJĀS IZMEKLĒŠANAS LIETĀ №54190


Trešās klases virsnieks N.Banks  " numurs 1120" un Seržānts J.Lutter "numurs 1030", atrodoties patruļā 19.09.2020, aktīvi piedalījās aizdomās turamo personu vajāšanā, kas vajātajam puisim beidzās ar cietumsodu. Kā atceras virsnieks : "Notika vajāšana , kā rezultātā mēs varējām tikai pielietot gumijas lodes." Pēc šī incidenta aizdomās turamā persona tika aizturēta un nogādāta uz labošanas iestādi. 

Izmeklēšanas rezultātā par spēka izmantošanas likumību, Profesionālo standartu birojs secina, ka piektās "V" spēka pakāpes izmantošana, ko veica virsnieki, centrālā patruļas nodaļa saskaņā ar Policijas departamenta ROKASGRĀMATU, ir šāda: Quinton Kennedy nenoliedza faktu,ka ir izvairījies no miera uzturētājiem. Šis pārkāpums ir patiess. Sakarā ar to ka persona bēga no policijas,gumijas ložu pielietojums nebija pārkāpums. Bet aizvedot personu uz cietumu,sākotnēji netika veikta personas datu pārbaude. Kā rezultātā nepilngadīga persona, maldīgi tika nogādāta cietuma kamerā. Kad cietuma apsardze pārbaudīja personu,tika pieņemts lēmums nogādāt to uz koloniju. 

Lēmums: Pēc San Andreas Štata likumdošanas: Nepilngadīgai personai nevar tikt piemērots naudas sods. To var piešķirt vecākiem,nevis nepilngadīgajai personai. Kas arī pēc tam tika izdarīts. Sūdzība ir atdzīta par daļēji patiesu. Kā rezultātā virsniekam un seržantam,tiks izdots mutisks brīdinājums. Un naudassods tiks samazināts. No sākotnējā soda mēra uz pusi. 



INFORMĀCIJA NO DETEKTĪVIEM:
LIETA SLĒGTA: DETEKTĪVS II JAMES RODRIGUEZ
DATUMS: 20.09.2020

ATSKAITE NO VIRSNIEKIEM:
VIRSNIEKU ZIŅOJUMA PATIESUMS
5/5.

NODOTS : IEKŠĒJAI IZMEKLĒŠANAS GRUPAI.
PRIORITĀTE: VIDĒJA
DATUMS: 20/SEPT/2020.
PARAKSTS: J.RODRIGUEZ
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search