Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] HueraGaming


Dawitos
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username: davito
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: Quinn Melvin
  • Administrācijas biedra username: Huera Gaming
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?:Nepamatoti uzlika +3 stundas virs mana ajail.
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: Brīdiniet viņu lai tā vairs nedara, bet nav jēgas, tas ir huera, viņam pa visu poh un viņam mājās ir ieroči kā arī vienmēr līdzi ir kabatasnazītis.
  • Pierādījumi par pārkāpumu https://imgur.com/a/nJHPeDi
  • Papildus informācija: @Huera_Gaming tu esi baigi forš čuvaks bet citas iespējas laikam ka nebija, netaisos sēdēt fucikng 3 stundas tikai par to ka pateicu taisnību, neapvainojies, bet jā.

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

 Godīgi sakot man jau sāk šitais apnikt. Jā, Tu pateici taisnību, taču tad kāda jēga no lomu spēles, ja šadi rīkojies gan tu, gan daudzi citi? Tad kāpēc mēs cenšamies te taisīt LOMU SPĒLI, ja Tu uzvedies kā Freeroam serverī? Šādi Tu reāli apej sistēmu, kura ir veidotu, lai veicinātu lomu spēli. Kur paliek tēla attīstība un ņemot vērā šo situāciju, ko mēs Tev izdarītu? Tu jau tikai palaidi muti, tas arī viss. Varbūt arī mazliet jāpadomā, nevis jābraukā pa pilsētu ar ieročiem. Tas, ka esi mafijā, no kuras nav nekādas aktivitātes, nespiež Tevi šādi izpausties un arī atceries, ka ir citas sfēras, kur ieguldīt laiku.

 Jā, es varēju formulēt iemeslu profesionālāk, taču vai tad Tu padomātu, ko pats saki un arī dari?

Man pat nav ko teikt. Tā tik turpini.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search