Jump to content
Create New...

Brīvais stils | Sodīt stiprāk, vehlib maiņa, nauda


Daring
 Share

Recommended Posts

Vēlos rakstīt brīvā formātā šo ieteikumu, jo pēc parauga , manuprāt tas nebūs tik dziļi pateikts , kā es to vēlos pateikt šeit. 

Sākšu ar visu situācijas klāstu , par stingrāku spēlētāju sodīšanu. 
 

Kā tas sanāk. Ja LSPD un LSSD strādā pēc viena kodeksa , kurā ir spēlētāji jāsoda attiecīgi, par katru pārkāpumu.
Par bēgšanu tiek sodīts minūtēs ( Pa cik nav iespējams minūtes, mēs to pārliekam uz stundu ), tātad respektīvi, 70% situāciju notiek sekojoši; 

Uzsāk bēgšanu
Auto nolūzt kaut kādā pakaļā.
Tiek noteizots
Neerpo
Skrien tālāk
Administrators iesloga uz 20 minūtēm.

20 minūtes? Mēs sodītu 1 - 2h, tātad respektīvi , kas ir izdevīgāk?
Atsēdēt 1-2 stundas IC jaila vai nieka 20 minūtes OOC jaila? Noskatījies videoklipus, uztaisīji tēju un izgāji ārā, tas nav nopietni vairāk.

Spēlētājiem vairs nav vēlme atveidot lomuspēli. Kādēļ administrācija lepojas ar '' augsto roleplay '' kvalitāti, ja, piedodiet, tāda šeit nav? 5% interesē Roleplay, pārējos 95% automašīna, ieroči un nauda. 

Tātad mēs nonākam pie tā, kad ir jāsāk veidot sodīšanas sistēma. Ja Jūs sodīsiet cilvēkus vāji, viņi turpinās pārkāpt servera sastādītos noteikumus. Ja mēs sāksim sodīt stipri, aizies troļļi - jo tas nav izdevīgi, iespējams daļa arī nāks klāt, jo sapratīs, kad šeit ir mazāk roleplay noteikumu pārkāpēju.
Atļaušos piebilst, kad cilvēki kuri atsakās RPot ar PD ir jāsoda 3x stingrāk, gandrīz līdzvērtīgi IC jaila laikam, kuru var nosaukt kāds virsnieks, savādāk tiešām nav izdevīgi. Augstāk minēju - neerpoji, 20 minūtes pasēdēji un gāji tālāk troļļot.

Nezinu kurš tas bija administrators kurš nobanoja cilvēku par 6 jailiem vienā dienā. Es tev vēlos roku paspiest :D 

 

VEHLIB

Kā tas nākas, kad kaut kāds Audi (administraotram Fushion tika ziņots), ir ātrāks par visiem LSPD un LSSD auto? 3 sekundēs viņš aizlidoja no mūsu redzes loka. 
Es domāju, kad ir jāsāk ķerties šai tēmai nopietni klāt. Es nespēšu minēt konkrēti , taču es ceru, daudzi administratori ar kuriem atveidojam lomuspēli policijā, un daži LSSD un LSPD biedri piekritīs man, par vehlibu. Visas mašīnas šeit ir forsētas, neatkarīgi no tā - forsēts pirms pirkuma no autoplača vai pēc, jo visas ir ātras.

Man vakar cilvēks pateica
'' Es nopirku autoplacī. Viņa tādi arī bija ''. 
TU NOPIRKI AUDI KURŠ IET ĀTRĀK PAR MŪSU HELIKOPTERI ? PAR LSPD UN LSSD MAŠĪNĀM KOPĀ?

Vēlams pieregulēt mašīnas cenas ātrajām mašīnām, izņemt visus drift automobīļus un ieviest normālus, ASV modeļus, nevis vienas BMW un Audi. 
Ja cilvēks vēlas rpot, viņš rpos, ja nevēlas, kā D.O.G man šodien sarunā pateica - troļļus dzīs ārā. Nu lūk, laiks sākt rīkoties, jo manuprāt, sitācija ar katru dienu paliek ar vien grūtāka. 
Pietiktu ar 1-2 BMW un Audi vienā veikalā, dārgajā vai vidējā shop un viss. Savādāk viss serveris piebāsts ar mašīnām un roleplay ir tikai 2 vai 3 frakcijām, kuras ir aktīvas un veido mums situācijas, neskatoties uz vēzi, kuru taisa biedri uz ielām. 

NAUDA

Kur cilvēks ir šo pāris mēnešu laikā ieguvis naudu, lai nopirktu 2 lambo un atstātu tos Red County? Like wtf, es patrulēju - šķūnī stāv 2 lambo, nav zagti.
Varbūt kaut ko jaucu bet vai tad serveris nav kopš novembra?
Lai vai kā - darbos jāsamazina alga.
Pizza Stack - 1 maršruts ir  ~1K. 
Cilvēkiem ir jāpiesakās frakcijās, jaaerpo nevis jābraukā ar rolleriem un jāprovocē policija. 
Kādēļ administrācija šo faktu ignorē? Būtu paši personīgi piegājuši, pastāstījuši par frakcijām, kurās var erpot, attīstīties, attīstīt savu personāžu. 

 

Edited by Daring
Link to comment
Share on other sites

1. Par ajailiem, personīgi es rīkojos tā, pirms metu, paskatos šodienas history, pirmais jail ir attiecīgi mazāks, vairāk kā brīdinājums, tālāk seko strauja augšana, par log off vienmēr ir simts minūtes un uz augšu, banu par sešiem jailiem dienā iedevu es. Iemetu viņu jailā, aizeju uz 2h off, ienāku iekšā vel trijos jau pabijis.

2. Cik es zinu, vehlibam nesen pārgāja pāri un pielaboja ''kļūdas'', attiecīgi tās laikam netika līdz galam pielabotas, jo auto nerfošanas tēma jau sen tika pasludināta par aktuālu.  Un vehlib pārtaisīšana, pie 80 cilvēkiem dienā ir ļoti dumja ideja, kas nekad neizdosies. 

3. Tu šeit atrodies ne visai ilgu laiku kā daudzi pārējie, lielās naudas tika paceltas jau tajos laikos, kad cīnījāmies par katru spēlētāju (ko daram joprojām), sapratām, ka cilvēkiem nav laika tik daudz lai grindotu stundām, priekš tūkstošiem un pacēlām naudu. Šobrīd situācija ir mainījusies ļoti strauji un nespējam izsekot līdzi pilnīgi visam, jo pararēli serveris joprojām tiek uzlabots un atjaunināts katru dienu, mēs esam tik cik esam un katram darba ir pietiekami, ja vel neskaita daudzos reportus, kas ikdienā pa vidu ir jāņem. Es nesaku, ka šīs lietas netiks aiztikts un paliks kā ir, bet nevaru apsolīt, ka tās tiks mainītas jau rīt, viss notiks laika procesā, galvenais ir pacietība. Paldies par izteikto viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Ja visi aizrādītu viens otru par noteikumu pārkāpšanu tad šeit viss būtu daudz vieglāk. Pārkāpējiem šis viss ir smieklīgi, bet kāpēc mēs nevaram atrast alternatīvu šim visam? Neskrienat pakaļ kaut kādiem paraugiem, kas citu kopē pēc kaut kādiem video youtube vai jebkur citur, jo tur taču ir smieklīgi, mēs visi smejamies. Sarosamies pret noteikumu pārkāpējiem aizrādot tiem un pamācot, kā ir pareizāk. Visam šim var atrast daudz atbildes, bet galvenais jautājums ir vai pats cilvēks grib ko mainīt sevī un labot situāciju?

Manā uztverē domes darbi ir nekam nevajadzīgi, ar tiem braukā cilvēki kam svarīgāks ir auto, nauda un īpašums. Labāk pievērsieties pašam rp, izvēlaties, ko jūs galu galā erposiet - legāls vai nelegāls. Veidojat kādu konspektu, plānu, vienalga, noturat savu personāžu uz pareizajām sliedēm. 

Dzīvojam draudzīgi tomēr aizrādam viens otram par to, kas ir nepareizi un kā labāk vajadzētu izvairīties no tā, kas patreiz notiek.

Ar vehlibu viss ir normāli, jailus ir jāskatās adminiem pēc pēdējā jaila un jāpareizina divreiz šis viss vai arī atstāj to pašu, kas bija iepriekš izmantojot plusā gm palīdzību.

Edited by banis
Link to comment
Share on other sites

Par automašīnām - tiesa. Man personīgi arī mazliet šķiet neloģiski, ka pilns ar BMW un Audi mašīnām, atveidojot lomuspēli iekš ASV. Jā, protams, tur cilvēkiem arī ir populāri šie auto, bet kā būtu, ja tiem paaugstinātu cenu un ieviestu lētākas alternatīvas (piemēram kaut kādus 80', 90' gadu Ford pikapus un Kadiljakus). Neesmu izpētījis piedāvājumu IC, taču ielās lielākoties redzu BMW, jo īpaši tos ar skiniem.

Arī par domes darbiem nezinu, taču biju mazliet pārsteigts par to, kas minēts par tiem piegādātājiem. Personīgi atveidoju lomu spēli iekš GD un tur mums algas ir salīdzinoši mazas, kas man personīgi nav tik būtiski, jo nav jau jāmaksā komunālie, īrē, ēdiens iekš spēles, tacu nešķiet loģiski, ja ārsts ar augstāko izglītību saņem mazāk nekā picu piegādātājs (un referencei es runāju par ārstu, nevis medmāsu, tas jau ir cits stāsts). Un nav interesanti safermot 1'000'000 $, lai pēc tam nopirktu dārgu sporta auto, 10 minūtes pavizinātos un ietu prom no projekta garlaicības dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Varu nedaudz pateikt to ka es kā automīlis zinu to ka Ford Crowni nebūs ātrāki par to pašu A6 kas ir jaunāka gada vai RS6 vai pat par to pašu M5 kas ir 2003.gada. Lūgšu paskatīties automotive video- TheStradman-Shmee-DDE-Vai kādu kuru tu redzi skatoties auto video. vispār 60% amerikā šādā valstī braukā ar Mercedes,BMW,ford,Audi,un pat lepnākiem auto kas iet zem ford,audi,bmw,mercedes piemēram-Maybach,Alpina,Vai kāds no Hermes auto. lai nebūtu šādas problēmas,sūdzības iesaku uzlikt auto vadību,topspeed,uzrāvienu 9/10 no dzīves labi,varbūt tev tas Audi RS6 ies uz 330km/h bet nebūs sūdzības,jo viss tiek ņemts no RealLife situācijas. Vai nezinu,tev tas Policijas Fordiņš ies 250km/h bet viss būtu no rela life,pie kā nevarētu piesieties.Runājot par RP frakcijām,nedaudz peikrītu,bet spēlētāji ies tikai uz Valdības organizācijām,jo iekš tām ir ,,Paychecki,, es katram kurš nāk uz manu frakciju piedāvāju noepelnīt naudu tikai tad ja viņš erpo un izrāda kautkādas zināšanas,SKatoties uz LS policiju man asara noteik,jo nu pilsētā pitot uz 200 tas IRL ir iespējams,bet tas pats ments būtu nogalinājis 200 cilvēkus un vēl pats sev būtu uztaisījis pašnāvību,un taisīt mentu MG vispār tur asaras tek kā spainis no gaisa pils ar ūdeni.Un tos tavus Lambo var katrs aizdzīt ar savu veco labo vilcēju.www

 

Paldies

Ar cieņu Valchhaaa.

Edited by Valchhaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search