Jump to content
Create New...

[LSK] Carter Rivera


goldie
 Share

Recommended Posts

917793455_lsak-logos(1).png.563008c9a27bd9fbf1e14527c5c4311e.png

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Carter

 - Uzvārds: Rivera

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 150186-22052

 - Dzīves vieta: East Los Santos Blvd. #21

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: 373410

 

 

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:  San Fiero Policijas iecirknis 2007-2016

                                                  Las Venturas ''infernus'' autosalons 2016-2019

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Ir.

 - Izglītības iestādes: San Fiero 33.sākumskola

                                     San Fiero 63.vidusskola(vēlāk ģimnāzija)

                                    Las Venturas policijas akademija

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē

- Uz kādu amatu pretendējat? Konfiscētājs/Mehāniķis

 

 

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Ir.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē

 

 

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Domāju ka esmu pietiekami pieredzējis šim amatam, jo 3gadu laikā strādājot autosalonā daudz apguvu par automašīnu uzbūvi un iekšdedzes dzinējiem, kā arī pašam ir liela intrese uz tehniku.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi: ) Mani sauc Kārters Rivera. Uz štatu pārcēlos pavisam nesen ģimenes iemeslu dēļ. Esmu 34 gadus jauns, apņēmīgs, radošs un ļoti komunikabls. Jau no bērnības kājas ir interesējusi visa veida tehnika. Būdams tikai 12gadus vecs, saliku savu pirmo mopēdu ''java''. Tēvs par mani ļoti lepojās. Tā nu arī turpināju skrūvēt, līdz 16gados man piedāvāja vasarās piestrādāt vietējā autosalonā par minimālo algu, ko protams saņēmu konvertē. Brīvajos laikos vienmēr gāju nodarboties ar sportu, esmu kaislīgs basketbola fans. Tā nu gadiem ejot, sapratu kad vēlos kautko citu dzīvē, bija jau nedaudz pieriebusies visa tehnikas lieta. Māte ieteica iet mācīties uz policijas akadēmiju, jo garantēts darbs būšot vienmēr un visur, kā arī visas nepieciešamās sociālas garantijas. Tā nu pabeidzu policijas akadēmiju ar izcilību un sāku strādāt San Fiero policijas iecirknī līdz man bija spiests pamest savu iekāroto darbu, lai pārvāktos uz Las Venturas. Las Venturasā mani neviens nepazina un nebiju nevienam vajadzīgs, pat policijas iecirkņos. Tā nu nolēmu iet atpakaļ strādāt ar tehniku un pietiecos vienā no prestižakajiem autosaloniem Las Venturasā, bet dzīve tur mani galīgi neapmierināja. Tā nu nolēmu doties tālāk un esmu nonācis šeit, Los Santosā. Šīs pilsētas aura man atgādina vecos labos bērnības laikus, tāpēc esmu nolēmis spert savu pirmo soli un rakstīt pieteikumu šeit, Los Santos Konfiscētuvē.

 

 

~ Personas Paraksts cRiv / Carter Rivera

Paraksts:

 

 

~ OOC Informācija

 - Vārds: Kristers

 - Vecums: 19

 - SS no /history: https://failiem.lv/u/2grccbx7

 - SS no /stats: https://failiem.lv/u/2grccbx7

Link to comment
Share on other sites

917793455_lsak-logos(1).png.563008c9a27bd9fbf1e14527c5c4311e.png

Cienījamais Carter Rivera. Ar prieku paziņoju, ka tiekat izsaukts uz interviju.

Nākošo 48 stundu laikā kontaktēšos ar jums individuāli pa norādīto telefona numuru.

Ar cieņu Los Santos Konfiscētuves Priekšnieks.

Untitled-1.png.b6ab69350771b9a859ca0d2be18bf86b.png

23.03.2020

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search