Jump to content
Create New...

[Back Home] Mark Ross [ AKCEPTĒTS ]


Ivans
 Share

Recommended Posts

image.jpeg.f0570b77f2bdc3822b46a558c36cdc20.jpeg

BACKHOME aplikācija.

       I.INFORMĀCIJA PAR IESNIEDZĒJU.

  1. Vārds: Mark
  2. Uzvārds: Ross
  3. Gadi: 41
  4. Telefona numurs: 423595
  5. Dzimums: Vīrietis
  6. Tautība: Amerikānis.
  7. Dzīvesvietas adrese: Paul Street Nr.5

        II.PAPILDUS INFORMĀCIJA

  1. Iemesls kāpēc pametāt Departamentu? Atkrita nepieciešamība pēc šerifu pārstāvjiem. 
  2. Kāpēc jūs vēlaties atjaunoties amatā? Los Santos Sherifu Departaments ir atjaunots, tiek pieaicināti jauni darbinieki.
  3. Kāpēc mums būtu jāatjauno jūs amatā?: Augstus sasniegumus izrādīju iepriekš, strādājot LSSD.
  4. Pastāstiet par sevi [ 50.vārdi minimums]: Mani sauc Mark Ross, esmu 41 gadu vecs. Visu savu mūžu dzīvoju San Andreas, Los Santos. Ļoti patīk dzīvnieki, mājās kopā ar mani dzīvo suns - Ako. Katru dienu veicu rīta rosmi, lai noturētu sevi formā. Esmu aktīvs cilvēks, vienmēr ņemu dalību sporta aktivitātēs, sacensībās. Atgriešanās dienestā izkrāšnos manu vienaldzīgo ikdienu, spēšu darboties tik pat labi kā iepriekš.

        (( III.OOC INFORMĀCIJA ))

  1. Vārds: Edgars
  2. Gadi: 17
  3. Vai jums ir strādājošs mikrafons? Jā.
  4. Vai jums ir piekļuve pie TS3-TeamSpeak 3 ?; Jā.
  5. Vai jums ir bijusi OOC sodāmība serverī?; Nē.
  6. Ja jā norādiet katru pārkāpumu;   
  7. Kāda ir jūsu pieredze LSPD,vai citos Departamentos: Liela, 2 gadi.
  8. Novērtējat savas spējas,vai jūs spēsiet pildīt LSSD frakcijas galvenās prasības: Jā.

 

  • Es, Mark Ross, apstiprinu un apstiprinu to, ka viss šajā apgalvojumā ir patiess un šajā apgalvojumā nav ne viena maldīga teikuma. Es, Mark Ross, apliecinu arī to, ka iesniegums bija aizpildīts ar mani bez svešas palīdzības un bez psihiska vai fiziska spiediena no citu cilvēku puses. Es, Mark Ross, saprotu, ka nepatiesa informācija šajā pieteikumā var būt par iemeslu pieteikuma noraidīšanai.
  • Vai jūs apzināties un piekrītat iepriekšminētajiem? Jā.

Datums; [ 2020.03.20 ]

Edited by ????
Link to comment
Share on other sites

wIlu8m3.png

Labvakar cien. Mark. Atjaunošanās amatā pieprasījums tika izskatīts un akceptēts. Jums tiks nosūtītās tālākas norādes.Tālākās norādes tiks nodotas jums pa jūsu telefona numuru.Kā arī paldies par izrādīto interesi un vēlmi atjaunoties amatā.

Ar cieņu

Los Santos Šerifa Departaments

Apmācību Birojs

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search