Jump to content
Create New...

[BACK HOME] Amber Leist [ AKCEPTĒTS ]


Daring
 Share

Recommended Posts

image.jpeg.f0570b77f2bdc3822b46a558c36cdc20.jpeg

BACKHOME aplikācija.

       I.INFORMĀCIJA PAR IESNIEDZĒJU.

  1. Vārds: Amber
  2. Uzvārds: Leist
  3. Gadi: 25
  4. Telefona numurs: 649554
  5. Dzimums: Sieviete
  6. Tautība: Amerikāniete
  7. Dzīvesvietas adrese:  S.A, Los Santos, East Los Santos, Harm St. 2 | 1 dzīvoklis. 

        II.PAPILDUS INFORMĀCIJA

  1. Iemesls kāpēc pametāt Departamentu?: Tāpēc, ka atkrita nepieciešamība, pēc Šerifa pārstāvjiem šajā reģionā. Departaments tika reorganizēts un darbinieku skaits tika manāmi samazināts.
  2. Kāpēc jūs vēlaties atjaunoties amatā?: Jo uz doto brīdi Šerifa Departaments ir atjaunots, viss kā bija pirms reorganizēšana.
  3. Kāpēc mums būtu jāatjauno jūs amatā?: Departamentā nostrādāju divus gadus. Tieksme darboties komandā un tieši šī departamenta un mūsu pilsētas sabiedrības labā, paliks manā sirdī. 
  4. Pastāstiet par sevi [ 50.vārdi minimums]: Departamentā nostrādāju gandrīz divus gadus. Šo momentu pilno karjeru es atceros. Visi mani kolēģi man ir palīdzējuši saprast, kāds es esmu cilvēks. Pilsētas un Šerifa palīga darbs, cilvēkā atklāj viņa labās un sliktās puses. Fiziskās un Morālās. Esmu komunikabla sieviete, strādāju Šerifa departamentā, lai spētu nodrošināt mūsu sabiedrības labklājību, tikumību un drošību.

        (( III.OOC INFORMĀCIJA ))

  1. Vārds: Kristiāns
  2. Gadi: 13  
  3. Vai jums ir strādājošs mikrafons?:  Ir strādājošs mikrofons
  4. Vai jums ir piekļuve pie TS3-TeamSpeak 3 ?;  Ir piekļuve pie TeamSpeek 3. Protu rīkoties.
  5. Vai jums ir bijusi OOC sodāmība serverī?: Nav bijusi OOC sodāmība roleplay serverī.
  6. Ja jā norādiet katru pārkāpumu;  
  7. Kāda ir jūsu pieredze LSPD,vai citos Departamentos: Citos RolePlay projektos.
  8. Novērtējat savas spējas,vai jūs spēsiet pildīt LSSD frakcijas galvenās prasības: Jā, tiks pildīts. 

 

  • Es,  Amber Leist, apstiprinu un apstiprinu to, ka viss šajā apgalvojumā ir patiess un šajā apgalvojumā nav ne viena maldīga teikuma. Es, Amber Leist, apliecinu arī to, ka iesniegums bija aizpildīts ar mani bez svešas palīdzības un bez psihiska vai fiziska spiediena no citu cilvēku puses. Es,Amber Leist, saprotu, ka nepatiesa informācija šajā pieteikumā var būt par iemeslu pieteikuma noraidīšanai.
  • Vai jūs apzināties un piekrītat iepriekšminētajiem? - Apzinos un piekrītu.

Datums: 20.03.2020

cOwPjbw.png

Edited by ????
Link to comment
Share on other sites

wIlu8m3.png

Labvakar cien. Amber. Atjaunošanās amatā pieprasījums tika izskatīts un akceptēts. Jums tiks nosūtītās tālākas norādes.Tālākās norādes tiks nodotas jums pa jūsu telefona numuru.Kā arī paldies par izrādīto interesi un vēlmi atjaunoties amatā.

Ar cieņu

Los Santos Šerifa Departaments

Apmācību Birojs

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search