Jump to content
Create New...

[LSPD] Alfie Smit


Wolf1js
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

-

Personālā informācija

Pilns vārds un uzvārds -Alfie Smit
Dzimums -Vīrietis
Dzimšanas datums -1990
Dzimšanas vieta -San Fiero Slimnica
Vai Jūs esat San Andreas iedzīvotājs? -Jā es esmu pilntiesīgs San Andreas iedzīvotājs.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) -San Peeso Street,Los Santos
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu tālruņa numuru) -416128
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? -Man ir autovaditāj tiesibas.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? -Pagaidām vel nē,bet ceru stradajot policijas saņemšu kādu sertifikātu.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) -Esmu izgajis policijas akademiju un esmu citas pilsētās stradajis par policistu,lai gan esmu deizgan lielu pauzi ieturējis,man vajag tikai visu atkartot un būs labi.

-

Motivācijas vēstule
(Ne vairāk kā 100 vārdi)

 

Esmu ļoti labs braucejs,kā jau mineju man ir citās pilsētās pieredze bijusi un ir bijusi visadi priekšnieki,tapēc varešu viegli pielagoties,jo ir jau bijis kautkas lidzigs,ka japielagojas pa visam jauniem un savadakiem noteikumiem ar to man nav grūtības.Esmu labs šā'vejs,lai gan man ir 30 gadi man ir ļoti laba redze un es varu ļoti labi notēmēt un man nemaz netrīc rokas,jo es ar tēvu kādreiz medīju un man ir ļoti liela pieredze policijas darba.Neizmantosu savu dienesta stāvokli sava labā,adošos pilnība viss tikai darbam.Ar psihi man ari ir vis kārtība un esmu ļoti mierīgs cilvēks.Esmu ari ļoti drosmīgs un nebus jabaidas par manu veikt spēju vai domašanu,jo es nedomaju par savu dzīvību,bet gan apkartejo un savu kolēģa dzīvībam,nekad neveiksu bezrūpīgas situācijas.Kā arī nesmu ne reizi sodīts un skoku es pabeidzii ar iscilām atzīmēm.

A.Smit

Out-Of-Character informācija


In-Game UCP:daniels1
Vai esat kādreiz atveidojis lomuspēli policijas organizācijā? (Jā/Nē):Jā pat daudzkārtēji.
/stats ekrānšāviņš: https://imgur.com/RUcsFtd
/history ekrānšāviņš: https://imgur.com/9vy12Jp deizgan slikts jail,bet tas bija tadel ka mans draugs sezot pie stures ar autobusu iebrauca upē.

Edited by Wolf1js
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search