Jump to content
Create New...

[LSPD] Xavier Campbell


̶t̶e̶o̶y̶
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png
 

-

 

Pilns vārds – Xavier Campbell
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums – 16.01.1994
Dzimšanas vieta – San Fiero
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? – Jā,esmu.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) – San Fiero,Angel Pine, A31 Bear Street
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) – e-pasts: [email protected] ,tālruņa numurs:  848253
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? -  B kategorijas apliecību.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? -  PMP serifikātu.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) -  Los Santos policijas departaments,virsnieka amatā.

 -

Motivācijas vēstule
(Ne vairāk kā 100 vārdi)

Esmu cilvēks ar vairākām labām un noderīgām īpašībām,kas ļaus man pildīt pienākumus policijā produktīvi.Esmu drošsirdīgs,atbildīgs,tāpēc man var uzticēt man jebkuru darbu departamentā,apzinīgs ,kā arī pārliecināts savās darbībās un vienmēr par savām rīcībām spēšu atbildēt,pacietīgs, spēšu novaldīt vai pilnīgi paslēpt savas emocijas,vai agresivitāti un galvenais draudzīgs, nekad nav bijušas problēmas darba kolektīvos.Nostrādājot Los Santos policijas departmentā 4 gadus,esmu veicis vairākus bruņotos izsaukumus un diezgan veiksmīgi,ne reizi nebiju sodīts par disciplināru,ētisku vai kādu nelikumīgu darbību darba laikā.

 -

Out-Of-Character informācija


In-Game UCP: teoy
Vai esat kādreiz atveidojis lomuspēli policijas organizācijā? (Jā/Nē): Jā
/stats ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/rfoee4  
/history ekrānšāviņš:  http://prntscr.com/q0s2pg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search