Jump to content
Create New...

[LSPD] Floyd Triguan


1delph1n
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Floyd Triguan
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - 1999.gadā 1.janvārī
Dzimšanas vieta - San Fierro dzemdību nams
Vai Jūs esat San Andreas iedzīvotājs? -Jā
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Pol.St, Los Santos, San Andreas
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu tālruņa numuru) - 675571
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - B kategorijas autovadītāja apliecība
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - N/A
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - North Corporation Group, Direktors, Jackson Williams

 

Motivācijas vēstule
(Ne vairāk kā 100 vārdi)

Atsaucoties uz jūsu sludinājumu, kas publicēts jūsu vietnē, vēlos pieteikties uz amatu Virsnieka jomā Los Santos Policijas Departamentā. Iespēja strādāt tieši šeit man šķiet saistoša, jo šī organizācija vērsta uz attīstību un šī būtu lieliska vieta, kur pielietot manas esošās zināšanas un pilnveidoties profesionāli arī turpmāk. 

Līdz šim esmu strādājis par North Corporation Group apsargu, pēc kā tiku ievēlēts par direktoru. Manos pienākumos, kamēr strādāju kā apsargs, ietilpa apsardzības ikdienas darba organizēšana, apmācība. Strādājot šajā uzņēmumā, esmu guvis plašu ieskatu Policijas Departamenta nozarē, kas ļaus man veiksmīgi īstenot darba pienākumus. Sīkāku informāciju par manām darba gaitām Jūs atradīsiet manā CV. 

Kā savas labākās īpašības varu minēt precizitāti un atbildību. Sarežģītās situācijās neapjūku un spēju ātri atrast piemērotu risinājumu, ko ļoti novērtēja gan kolēģi, gan vadība. Lieliski pārzinu angļu valodu kā arī krievu, tādēļ komunikācija ar ārzemniekiem man nesagādās grūtības. 

Pateicos Jums par laiku, ko veltījāt mana pieteikuma izskatīšanai! Pieteikuma pieņemšanas gadījumā būšu ļoti ieinteresēts ar Jums tikties un izrunāt savu dzīvesgājumu sīkāk.

Ar cieņu,
Floyd Triguan

 

Out-Of-Character informācija


In-Game UCP: 1delph1n
Vai esat kādreiz atveidojis lomuspēli policijas organizācijā? (Jā/Nē):Jā
/stats ekrānšāviņš:  https://imgur.com/zbxZgFm
/history ekrānšāviņš: 
https://imgur.com/a/QTUUn5c

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search