Jump to content
Create New...

[LSPD-CV] Journey Mackalister.


Marquez
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Journey Mackalister. 
Dzimums - Vīrietis. 
Dzimšanas datums - 1988, 25 June. 
Dzimšanas vieta - San Andreas - Los Santos. 
Vai Jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Los Santos - San Andreas, Idlewood #7 māja. 
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu tālruņa numuru) - 690676. 
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Autovadītāja apliecība / Ieroču license. 
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Jā.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - Jau pasen iepriekš es strādāju par policijas virsnieku San Fierro pilsētā, San Andreas štatā. Tur es pildījus savus pienākumus vairākus gadus, aizgāju sakarā ar pārvākšanos, tagad esmu iekārtojies Los Santos un esmu gatavs atsākt darbu, tikai citā departamentā. 

 

Motivācijas vēstule
(Ne vairāk kā 100 vārdi)

Mani sauc Journey, kā jau visi sīči bērnībā es sapņoju kļūt par likumsargu, tiešāk par policistu. Tas man arī sanāca, ejot pa tēva pēdām es sāku strādāt San Fierro policijas departamentā, kur mani gaidīja visādi piedzīvojumi, nesen es no turienes aizgāju, jo izlēmu pārvākties uz Los Santos, tagad nu esmu šaj pilsētā iekārtojies un vēlos atsākt darbu, dzirdēju ka šitajā pilsētā ir diezgan labs Policijas Departaments, šeit arī taisos strādāt un pildīt virsnieka pienākumus.

 

Out-Of-Character informācija


In-Game UCP: sonic. 
Vai esat kādreiz atveidojis lomuspēli policijas organizācijā? (Jā/Nē): Jā. 
/stats ekrānšāviņš: 
https://prnt.sc/rdakvh
/history ekrānšāviņš: https://prnt.sc/rdakvh

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search