Jump to content
Create New...

[sūdzība] ppemka


Rollax
 Share

Recommended Posts

AttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âlomuspÄle.lvâ

Sūdzība par administrācijas biedru

  • Tavs In_Game username: Rollax
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds:Martin Walton
  • Administrācijas biedra username: ppemka
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?: nepareizi rikojas situacija
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: bridinajums
  • Pierādījumi par pārkāpumu: varesu peectam iemest ja vajadzes.
  • Papildus informācija: tatad, muus ar draugu keera menti, jo mees aizbraucaam prom no avarijas. Nebija ta, ka mes tur neRPojaam neko, tur pat GM bija iesaistiits. Tad pec kadas pusstundas es iepisu udeni netisaam icly, pectam mes abi peldejam zem udens un reali es 1 sekundi pa ilgu biju ieksh udens un es nomiru -_-. IRL vareetu mierigi daudz ilgak aizturet to elpu un peldet talak, kas saja gadijuma ir debilisms. Tad es ppemkai rakstiju lai atdzivina. pierādijums. Bet vislabākais ir tas, ka viņš tagad raksta, ka būtu mani atdzīvinājis. (pieradijums tam isti nebus, gnjau pats nemelos.) Tāpēc, es no dusmām izgāju ārā no servera, jo ja ir CK tad parasti vairs neko nevajag RPot, lmao. Nesaprotu, tad viņš saka, ka būs CK, bet tad saka, ka atdzīvinājis būtu. Es neko nesaprotu, kā tad lai var normāli paRPot ja par ko tādu met uz 5 stundām wtf? 
Link to comment
Share on other sites

15 minūtes atpakaļ, Rollax said:

IRL vareetu mierigi daudz ilgak aizturet to elpu un peldet talak

Vecit, ara ir ziema. Tas nozime tikai vienu ka udens temperatura - zem nulle gradiem. Atri vien peldot taja aukstaja udeni tev kermena temperatura kritas un loti liela iespeja ir tev atstiept katus... Plusa tada auksta udeni tev iespejams varetu kajas saraut krampjos un tu principa esi vienkarsi dead. Del ta ka tu vel uztaisi rage quit tavu char vispar vajadzetu CK un viss.

Link to comment
Share on other sites

19 minūtes atpakaļ, Hektors said:

Vecit, ara ir ziema. Tas nozime tikai vienu ka udens temperatura - zem nulle gradiem. Atri vien peldot taja aukstaja udeni tev kermena temperatura kritas un loti liela iespeja ir tev atstiept katus... Plusa tada auksta udeni tev iespejams varetu kajas saraut krampjos un tu principa esi vienkarsi dead. Del ta ka tu vel uztaisi rage quit tavu char vispar vajadzetu CK un viss.

bļe, LA vispār sniegs nav bet nu ok.

Ne par to ir runa, to, ka es nosaltu par to es nediršu, bet nu par to, ka ja tas tāpat nebūtu auksts ūdens es tur būtu to 1 sekundi ilgāk tāpat nomiris. Viņš vienkārši negribēja atdzīvināt, bet kad jau bija par vēlu, tad teica, ka var.

Link to comment
Share on other sites

Sveiks,

Pirmkārt es vēlos redzēt ''pierādījumus par pārkāpumu" no vienas puses neaizpildiji prasītās lietas veicot sudzību, un varētu jau ar to noraidīt jo nav pietiekama materiāla.

Otrkārt - Gribu redzēt Tavu nervu sistēmas reakciju kad mūkot no policijas iekritīsi ūdenī, un varēsi uzturēt normālu elpošanas sistēmu, un nesarījoties ūdeni zem ūdeni elpceļu kanālos.

Treškārt - ārā ir ziema, un pasīvi tu tajā brīdī neerpot /me ir norūdijies, tādi joki neskaitītos.

Ceturtkārt - Administrācijas biedrs nav vainīgs ka Tu kaut ko sadusmojies, tā ir Tava problēma ja nespēj savaldīt dusmas un zaudēt tajā brīdī. 

Pieckārt - Jau sen visiem zināms, ja pakaļdzišanās laikā stipri avarējot jārēķinās ar CK. Tā ir Lomuspēle. Mēs šķiet dzīvi attēlojam šeit, un nejau pēc katras avārijas ka filmā, tiekam prom no policijas.

Tas ir mans viedoklis par šo situāciju. Un uzskatu ka pemka veica savu darbu pareizi. CK - AJail , un citu opciju te neievēroju šajā situācijā.

*augstākstāvošie izskatīs tālāk*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search