Jump to content
Create New...

[LSK] Jonathan White


MickeyMouse
 Share

Recommended Posts

LinC2Y2.png

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Jonathan

 - Uzvārds: White

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 240194-10994

 - Dzīves vieta: San Andreas Blvd. 6 Dzīvoklis

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: 543127

 

 

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Tālbraucējs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Ir pietiekama

 - Izglītības iestādes: 

Bērnu dārzs "Saulīte"

Las Venturas 1 Pamatskola

Las Venturas Vidusskola

Las Venturas Augstskola

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: -

- Uz kādu amatu pretendējat? Vadītāja Vietnieks

 

 

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: -

 

 

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Es domāju, ka jums mani ir jāpieņem, jo esmu komunikabls un saprotošs, vienmēr izpalīdzu citiem nelaimēs, kā arī māku komunicēt ar viss dažādākajiem cilvēkiem, šajā amatā man nav liela pieredze bet domāju to ātri spēšu iegūt un ātri ieiešu darba ritmā.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi: ) Mani sauc Jonathan! Kā jau minēju esmu ļoti izpalīdzīgs, komunikabls un saprotošs cilvēks, protu labi komunicēt ar cilvēkiem un izdomāt tā lai man, firmai un klientam ir labi. No mazotnes gribēju būt kas augstāks nekā parasts strādnieks, no tā mirkļa sapratu, ka man ir jāpiepūlās mācībās, lai spētu sasniegt tādu līmeni un iegūtu labi atalgotu darbu, kurš arī pašam iet pie sirds. Esmu izmācījies līdz pat augstskolai ar lielām pūlēm cenšoties, ar draugiem laiku pavadīju tikai brīvdienās pārējās dienas mācījos, protams esmu arī izklaidīgs un ir velme izklaidēties, skolā atzīmes arī bija vienmēr labas un zemāk zem septiņi arī nebija. Mana ģimene arī protams nav puķaina, un ne visiem pietiek naudas lai iegādātos, ko stilīgu, tāpēc arī es vēlos iegūt šo amatu lai spētu izpalīdzēt gan savai ģimenei gan citiem cilvēkiem, kam palīdzība ir vajadzīga.

 

 

~ Personas Paraksts

Paraksts:signature5ddd62782b994.png.ac8e235ffaec642e18fa1421dd8f6f0f.png

 

 

~ OOC Informācija

 - Vārds: Ralfs

 - Vecums: 16

 - SS no /history:mta-screen_2019-11-26_19-38-44.png.03077e9f4bfd9d9aeb46f9da6bec4b65.png

 - SS no /stats:mta-screen_2019-11-26_19-52-14.png.0ac7f783a69c64460bc34d5f1d1b1ae4.png

Edited by MickeyMouse
Link to comment
Share on other sites

LinC2Y2.png

Paldies kad izrādijāt interesi uz šo amatu ,taču nespēju ne pieņemt ne noraidīt jūsu pieteikumu.

Jūs tiksiet izsaukts uz interviju ,kur tiks uzdoti jautājumi ,kas parādīs vai esat gatavs šim amatam vai nē

Ar cieņu A.Guweinsteins.

(( Intervija notiks ,kad sansiegsiet 10 stundas iekš servera))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search