Jump to content
Create New...

[LSPD]Tyrese Morris [DI+]


Poseidons
 Share

Recommended Posts

 

 

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds -Tyrese Morris
Dzimums -Vīrietis
Dzimšanas datums -15.janvāris 1999.gads
Dzimšanas vieta -Los Santos
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs?-Jā
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Los Santos, San Andreas Bulvāris,Idlewood.
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) -Talrunis:889845 Emails:[email protected]

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) -Manas stiprās īpašības ir izsturība,neatlaidība,pozitīvisms kā arī atbildīgums.Runājot par izsturību , bērnībā es biju nodarbojies ar boksu  un tajā laikā es daudz sportoju, katru dienu skrēju pa 5 kilometriem un protams arī šobrīd to daru , bet skrienu apmeram 8 kilometrus dienā. Eju arī  uz zāli , lai varētu uzsturēt sevi labā formā.Piedāvātos Los Santos Policijas Departamentam es varētu nopietnu darbu, uzticambību un kārtību ielā , kā arī palīdzību jebkurā laikā.Man ļoti patīk policista darbs, tāpēc ja es tiksu, es to darīšu ar lielāko prieku  un es uzskatu ka tas ir galvenais , ja patīk tavs darbs , tad tu darīsi tā , lai viss būtu ļoti labi.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) -Manas vājās puses varētu būt tādas, ka es ātri aizsviļos, bet es domāju ka tam nevajadzētu traucēt darbu  jo es kā aizsviļos , diezgan ātri nomierinos.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? -Autovadītāja Licensi
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Apsardzes Sertifikāts
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) -Darba Vieta:Nakts Klubs "Joker" Amats:Galvenais Apsargs Darba Devējs:Pavel Mihail Kontaktinformācija:[email protected]

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta -Riga
Laika zona - GMT+2
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) -Jā
In-Game UCP vārds -Poseidons
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) -Nē, nēesmu stradājis.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Nē
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Nē
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -

https://files.fm/thumb_show.php?i=94sezvt5

  

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis T.Morris kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search