Jump to content
Create New...

[LSK] Jim Coperr


Jimss
 Share

Recommended Posts

 Personālā Informācija

 

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Jim

 - Uzvārds:Coperr

 - Dzimums:Virietis

 - Personas Kods: 170189-22133

 - Dzīves vieta:LosSantos Idlewood47

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruaņ nummurs: 374202

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: LosSantos pasutijumu piegadatajs, LosSantos preču piegādātajs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Pieredze ir , bet maza , jo kādreiz man tēvs arī bija auto konfiscētājs. 

 - Izglītības iestādes:
LosSantos Vidusskola 
SanFierro Koledža 
LasVenturas Autoskola 

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:Jā ,bet es apzinos savu vainu ,tadeļ tas vairs neatkārtosies.  

- Uz kādu amatu pretendējat? Konfiscetajs

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Ir 

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Ir Motocikla vaditaja apliecība

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Tadeļ ,ka esmu Ļoti centigs un stradigs virietis 

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi: )
Kā jau mineju esmu stradigs un izpalidzigs virietis. 
Labi stradaju ,protu aprikoties ar vieglajiem un smagajiem auto ,kā arī ar traktoriem .
Savulaik ,mans tēvs bija auto konfiscetajs un dažkart devos viņam līdzi izsaukumos. 
Man tas Ļoti iepatikas un tadeļ es velos iet tēva pēdās ,jo viņam kadreiz bija pašam savs Konfiscetavas auto ,kurā es sava bernibā spelejos un apguvu daudz ko jaunu . 
Tādeļ arī piesakos uz šo amatu .
Paldies!

~ Personas Paraksts

Paraksts: Coperr

~ OOC Informācija

 - Vārds: Miks

 - Vecums: 16

 - SS no /history:  https://failiem.lv/u/cqryvb9z#sign_up

 - SS no /stats:  https://failiem.lv/u/3jz4terc

 -

 

Edited by Jimss
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos sniegt nelielu komentāru par šo džeku, esmu sniedzis pirmo iespaidu par lomu spēli un iedzinis pamatus pamācot, rekomendēju ļaut/sniegt iespēju varbūt pamēģināt puikam uzerpot LSAK, uz savu atbildību, ta taisos tam palidzēt un tik skaidrībā kas un kā. Gala atbildi sniegs LSAK vadītājs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search