Jump to content
Create New...

Sveiciens


Momomis
 Share

Recommended Posts

Mani sauc Kristofers, man ir 13, drīz jau paliks 14. Pats nāku no Jūrmalas, diez gan jautri šeit. Nodarbojos ar tādu lietu, kā burāšana mums skaitās kā vasaras un ūdens sporta veids, tas diez gan piesaista.
Mani hobiji vairāk vai mazāk ir zīmēšana, darbošanās Photoshop ( Kropļoju klasesbiedrus ? ) 
Brīvo laiku pavadu ar galvu, vairāk vai mazāk sēžu datorā bet vasarā, tā man ir treniņu apmeklēšana, jo vasarā tie ir daudz biežāki.

Atļaušos pastāstīt, mazliet sīkāk par manu Roleplay /pieredzi/.
Kā daudzi citi, viss sākās SAMP serverī, pat neminēšu nosaukumu, jo Jūs to jau tāpat zināt. 
Tur nospēlēju, manuprāt vienu vai divus gadus, sasniedzot kaut kādu 16 - 17 līmeni. Tad man aizbrauca ciet un es tur vairs nevēlējos spēlēt, jo sapratu, kas ir roleplay un kāda hui*a ir tas SAMP.LV
Tad paspēlēju pāris mēnešus MPSA un atklāju MTA. Atklājot kas ir MTA, es vispār nesapratu, kādas funkcijas ir, visu laiku juka un bija grūti pierast pie /b izmantošanas vajadzīgos brīžos.
Lomuspeleclub bija mans pats PIRMAIS serveris, kuru es apmeklēju MTA, es diemžēl neatceros cik sen tas bija, bet jā, šķiet 2k16 - 2k17, pēdējā sezona. 
Tad es vairāk laika pavadīju serverī owlgaming, vienkārši braukājos un rpoju mazliet PD un vienā vai divās illegal, neatceros kādās.
Tad jau standarta lieta, apmeklēju playhardu taču, esmu šeit, jo tur ir diez gan toxic viss.

Kopumā, sveiki visiem. 

Edited by Momomis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search