Jump to content
Create New...

Labvakar!


Danno
 Share

Recommended Posts

 

Labrīt, Labdien, Labvakar! Mans vārds ir Daniels, esmu 22 gadu vecs, dzīvoju un strādāju Īrijā nu var teikt ka jau veselus 2 gadus. Pats esmu nācis no Latvijas, Ventspils novada - Ventava, iespējams kāds no jums to vietu zin, iespējams ka nezin. Turpināšu stāstīt par sevi, esmu komunikabls, draudzīgs un izpalīdzīgs cilvēks, patīk darīt labus darbus. Mana dienas rutīna ir piecelties un doties uz darbu, laika atpūtai ir ļoti maz, tapēc darbu var saukt par manu hobiju... Reti sanāk atpūsties no darba, jo pašlaik ir sākusies sezona un viss brīvais laiks un ieceres kaut kā savādāk pavadīt brīvo laiku pazūd. Taču tajā brīvajā laikā patīk paspēlēt pāris spēles, kādas? - MTARP,FiveM,ETS2 un jaunākās spēles kas iznākākušas šogad vai pagājšgad. Pie datora piesēžos kā nu kad, atkarībā no tā kā jūtos, vai nēesmu pārāk noguris, vai tieši pretēji. Protams, kā jau jebkuram patīk klausīties arī mūziku, klausos Krievu,Angļu un Latviešu valodas dziesmas, laikam mans dziesmu "Tops" ir Reps, jeb HipHops, Dikti  patīk Kreisā Krasta, jeb KK grupu dziesmas. Pārsvarā klausos Angļu mūziku, tā man ir nedaudz tuvāka, kā Latviešu.
 
Pieredze Roleplay: Roleplay kā tāds man aizsākās 2017 gadā, tajā brīdī sāku iet pa roleplay serveriem, kā k*k lomu.... U.C... bija vēl kādi kurus pat īsti vairs neatceros. Sāku ar pašu pirmo, rakstīju reportu. Lūdzu pamācību un mani arī apmācīja roleplay citā izmirušā Latviešu serverī. Mani apmācīja Gamemasters, skaidroja visus punktus, pasakoties kam arī es apguvu roleplay, pēc mācībām kā jau standarts devos uz RS Haul lai piepelnītos naudu, domāju ka daudzi no mums ir tā darījuši, jo bez naudas sākumā jau pat auto atļauties nevar. Pēc tā jau apguvu roleplay daudz augstākā līmenī un pievērsu savas zināšanas LSPD, sāku tur pamazām erpot, visu apgūt, kā arī pilnvērtīgi attēlot savu iztēloto tēlu, mēnesi pabiju serverī, pēc tam jau meklēju citus serveri, tad arī uzdūros uz Playharda, iegāju, izgāju visiem šā servera noteikumiem. Cauri un nu jau sapratu, ka zinu gandrīz visu par roleplay (nepieciešamo protams). Saslēdzu visus auto modus, iepazinu visu playhard mappingu, taču viss nelīdzgalam gāja kā vēlēts, saņēmu protams arī visādus sodus, no kuriem arī mācījos lai tas vairs neatkāŗtotos. Pēc jau 2 nedēļām playhārdā izdomāju pieteikties uz LSPD frakciju, ar pirmo reizi nesanāca jo kaut kas nebija tā kā vajag, arī šeit uzrakstīju reportu ar lūgumu lai izkaidro kļūdas kuru dēļ netieku augstāk, atkārtoti izgāju visām mācībām cauri un nu jau noteikti sapratu, ka ir labāk un līdz galam skaidrs. (Minēšu to, ka tas bija labu laiciņu atpakaļ). Pēc neilga laiciņa atkal pieteicos uz LSPD frakciju, kā arī beidzot izdevās un mani tur uzņēma, tiku poli9cijā, sāku tur erpot un apgūt Playhard standartus kā policistam, taču viss tik ātri negāja, ...Taču pamazām viss izdevās, centos, darīju un erpoju.
Pa lielam tas arī būtu viss par mani, paldies ka pievērsāt uzmanību manai sasveicināšanai!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search