Jump to content
Create New...

'ello from Petenexx


Petenexx
 Share

Recommended Posts

Par mani:

Mani sauc Rolands, esmu 21 gadus vecs. Šobrīd nemācos, bet strādāju, iepriekš mācijos RVT(Rīgas Valsts tehnikuma) par transporta loģistikas darbinieku. Diemžēl nestrādāju šajā sfērā,jo sapratu ka tas nav īsti tas kas piesaista un vēlos darīt. Brīvajā laikā patīk darīt daž ne dažādas lietas, sākot ar sportiskām aktivitātēm līdz pat grāmatu lasīšanai (no hate :D) , ļoti aizrauj cīņu sporta veidi, it īpaši mma, šim sportam sekoju līdzi ar fanātismu. Ja fano par Ufc hit me up, apspriedīsim nākamos eventus.  

Ja ir kas specifisks kas intresē, jautā! ? 

MTA pieredze:

Ak vai ar ko lai sāk! ?  MTA roleplay spēlēju no 2011.gada, sāku mazākos projektos kuros iemācijos roleplay pamatus un kā viss strādā, pēc kāda laiciņā sāku spēlēt Valhal*a serverī, kurš tolaik skaitijās kā lielākais roleplay serveris un skriptu pamatlicējs iekš MTA RP. Esmu spēlējis ļoti daudz projektos- principā visos lielākajos roleplay serveros, vien jāpiemin ka neviens no tiem nebija latviešu roleplay, šis ir pirmais Lv roleplay kurā piedalos, sākumā bija dīvaini ka viss ir dzimtajā valodā! ?  Ir jūtama atšķirība starp Lv un En roleplay, bet viss nāk ar laiku. ? 

Tas laikam arī būs viss ko šeit uzrakstīšu,ja ir kādi jautājumi- droši jautā! 

Tiekās serverī tautieši!

-Petenexx

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search