Jump to content
Create New...

Labdien


dzekins123
 Share

Recommended Posts

Labdien, mani sauc Roberts, dzīvoju Jūrmalā, esmu 16 gadus vecs, dzimšanas diena 7. Martā. Agrāk nodarbojos ar peldēšanu, tagad atpūšos, izklaidējos un tādā garā. Roleplayoyu jau kādu labu laiciņu, pieļauju, ka esmu zināms jau dažiem šeit, agrāk spēlēju ph, no ph jau esmu aizgājis savu iemeslu dēļ, agrāk nopietni attēloju lomuspēli owlgamingā, iepriekš kādu laiciņu arī biju paerpojis lsrp, bet sapratu ar trešo reizi, ka man labāk patīk mta platforma. Pats roleplayā esmu jau ļoti labu laiciņu, spēlēju ar savu bro @oskarsp, viņš ir mans dvīņu brālis, pirms kādiem gadiem četriem pirmo reizi satiku @Bets. kaut kādā latviešu serverī, tā arī sākām spēlēt un parasti esmu vienā frakcijā ar šiem abiem cominiem. Nolēmu atveidot lomuspēli šeit, jo mani pasauca @Bets., padomājām, ka te ir daudz savādāka attieksme nekā citos serveros, kvaletatīvs serveris un tādā garā, tāpēc nolēmām pamēģināt atveidot lomuspēli šajā serverī, /so far, so good/ man te patīk.

 

Edited by roberts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search