Jump to content
Create New...

Esmu ieradies. X d


Bets.
 Share

Recommended Posts

Sveicināti x d. Shoutouts cilvēkiem kas šo leakos grūtās spēles wpp, attieksme maina visu.

 

Mani sauc Intars, esmu pilngadīgs, visu mūžu esmu pavadījis Rīgā, dažādos rajonos. Pēdējos 4 gadus sev par mājām saucu Ķengaragu. Ikdienā esmu parasts vidusskolas skolnieks, īsti ne ar ko nenodarbojos, asinu prātu. Brīvdienās patīk iziet ārā.

Šeit es esmu lomuspēles servera dēļ, @Grizlijs jau savlaicīgi radīja interesi un labu priekšstatu par topošo. Šī tomēr nav pirmà reize, kad dzirdu par šo projektu, biju spēlējis iepriekš kad vēl pumasik bija tā frakcija ar slaveno youtube viģiku, laikam 2k16. Neizcēlos pilnīgi ne ar ko, biju standarta spēlētājs.Vēl atceros bija tāds prikols kur dogs runāja, lvrp tag(?), laikam arī minēja šo projektu.

 

Roleplay spēles gaitas es sāku līdz ar /spēlēt toksiski/ atvēršanu 2014. gadā un pavadīju lielāko daļu stundu tur līdz pat šim gadam. Kopš pirmās dienas esmu bijis primāri kriminālās lomuspēles cienītājs un veidotājs, neko pielikt, neko atņemt. Laikam būtu svarīgi pieminēt manis veidotās frakcijas, lai, ja kādam vēl nav, var veidot priekšstatu. Pirmā tāda ilgtermiņa frakcija kuru es veidoju ar Waziju bija Public Enemy Number 1, skinhedi. Turējām 4 mēnešus, beidzās ar manu CK apšaudē. Diezgan pašizskaidrojams nosaukums, bijām lielākā problēma varasiestādēm kādu serveris līdz tam piedzīvoja. Šeit ir mazs video, gangland epizode ko veidoju ieskatam, kā arī karstāko apšaužu klipi.

 

Vēlāk par stūrakmeni maniem veidojumiem es varētu nosaukt Srpska Mafija - Kadyrovskaya gruppa, tas bija nākamais tāds palielāks projekts. Nekas tāds, serbu organizētās noziedzības grupa, ieroču tirgoņi. Viss tika bāzēts uz post-jugoslāvijas karu tēliem, kuri izplata savu kara mantojumu Štatā. Topiku pēcām mr Twix pavazāja pa serveriem

Vērienīgākais veidojums un mans pats mīļākais darbs- Sunday Reapers MC. Kopā tika pavadīti 7 mēneši, sasniegtas virs 400 atbildēm tēmai, daudzi piedzīvojumi. Klubu izveidoju kopā ar Oskara un Roberta klātesamību.Tas izdevās tik ilgs tā sastāva dēļ, liela cieņa visiem biedriem kas piedalījās. Atļaušos to nosaukt par vienu no iespaidīgākajām, ja ne pašu, frakciju kas  bijusi lvrp vairāku gadu laikā. Šeit ir mazs atskata treileris, domāju, ka priekš biedriem tas ir emocionāls meistardarbs.

Skatīties ar cieņu.

Bez šī visa esmu spēlējis/spēlēju lsrp. Pabijis itāļu tipa mobā, tagad Brim tipa ielu bandā.Vēl esmu tur bijis biedrs divos MC.

kaut kā tā, veiksmi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search