Jump to content
Create New...

Čau no banis.


banis
 Share

Recommended Posts

Ar ko lai sāk? 

Sākšu ķerties uzreiz pie tā, ka mani sauc Sandijs un man ir 14 gadi. Es uzsāku iet basketbola treniņā pirms mēneša, bet brīvajā laikā sēžu pie sava datora, kā lielākā daļa jauniešu. Parasti sazvanos ar draugiem un izejam ārpus četrām sienām, kurās pavadam lielāko dzīves posmu. Es, kā katrs cits vēlas kaut ko sasniegt dzīvē. Basketbols ir mana nākotne, ja nesanāks nekas, būs jādomā plāns B. Ja būs vēlme piepelnīties vasarā man, atradīšu darbu, jo no 14 gadiem var sākt strādāt. Nejau protams visu diennakti, bet kādas dažas stundas var jau piestrādāt.

Tālāk par internetu/datoru runājot. Savu datoru par mammas naudu nopirku pirms kādiem 3-4 gadiem, ja nemaldos. Es nevaru teikt, kad tā ir mana nauda, jo neesmu pats to nopelnījis. Kad dabūju datoru pirmstam biju noskatījis kādu spēli, ko spēlēja mans brālis, kas man uzreiz iekrita atmiņā. Brālim dators jau bija vecs, viņš laikam viņu kādam atdeva vai pārdeva, vai izmeta tuvajā konteinerā. Nezinu. Atceros dienu, kad spēlēju to spēli, neaizmirsīšu nekad. Spēle bija saistīta uz 90's, tur bija vairākas armijas un vairākas iespējas, kā savu valsti jeb pili nosargāt/uzlabot. Tālāk ejot, kad dabūju savu datoru sāku spēlēt veco -  labo Counter Strike 1.6, sevi atceros, kā labu spēlētāju. Bija mums izveidots clan ar tagu, bijām kādi 3-5 cilvēki tajā. Rīkojām cw, ja kāds atcerās to labo lietu. Cw var atzīmēt ar turnīriem, clani pret claniem. No Counter Strike uzzināju par tādu, kā multi theft auto un samp. Paziņai bija savs serveris, tolaik dayz, dabūju pirmo pieredzi, kā adminstrātors. Neko nezināju par rolepleju toreiz mta atmosfērā, neko nebiju meklējis saistībā ar to. Lomuspēli uzsāku samp tīklā, kur braukāju ar kaut kādu busu un mēģināju dabūt līmeni, lai var pieteikties par jaunsardzi. Ja ne jaunsardze, tad kaut kas saistīts ar armiju, atceros. Tālāk nospēlējot 1-2 gadus dayz uzzināju par roleplay, ko arī sāku spēlēt. Līdz šodienai esmu pārspēlējies dayz, vairs nav, kā kādreiz. Esmu gājis cauri daudziem komuniem, esmu guvis pieredzi gan adminstratīvajā lokā, gan kā parasts lietotājs.

Šis iespējams arī ir mans pēdējais komuns, kurā atrodos, jo tālāk paveras nākotne. Ja ir gramatikas kļūdas šeit, nevainojat mani, jo latviešu valodā nav tās labākās atzīmes, precīzāk, domrakstos. 

Ja izlasījāt - shoutout Jums.

Edited by banis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search