Jump to content
Create New...

[LSPD] Ezekiel_Martinez [DI+]


GHOsix
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Ezekiel_Martinez
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - 27.12.90
Dzimšanas vieta - Los Santos
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - 
#23 Jefferson Apartaments,Los Santos,San Andreas
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - [email protected] Tālrunis - 573192

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) - Esot jaunieša gados sapratu to kas vēlos nākotnē būt, tāpēc zināju kas mani sagaidīs un uz ko man vajag pievērst lielu uzmanību. Fiziski sevi sāku sagatavot jau septiņpadsmit gados, aktīvi sāku iet uz zāli, kamēr citi mana vecuma jaunieši staigāja pa klubiem. Aktīvi nodarbojos līdz pat šai dienai ar svarcelšanu, ik rītu skrienu piecus kilometrus. Esmu vesels, jauns un fiziski labi sagatavots šim darbam, tāpēc uzskatu, ka fiziskie pārbaudījumi man nebūs šķērslis un tikšu tiem pāri. Ātri iekļaujos kolektīvā, labas komunikācijas prasmes un nestandarta situācijās spēju pieņemt ātrus un kvalitatīvus lēmumus. Esmu drošs par sevi, patīk adrenalīns un ekstrēmas situācijas, spēju rīkoties ātri, kvalitatīvi. Ļoti labas komandas prasmes, spēju sastrādāties komandā. Varu pateikt vienu, mugurkauls man ir un esmu gatavs izaicinājumiem.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Nespēšu detalizēti atbildēt uz šo jautājumu, jo esmu gados jauns un nepamanu sevī vājās īpašības, fiziski un psiholoģiski esmu gatavs šim un apzinos to, ka akadēmija mani tam sagatavos vēl vairāk. Protams katram no mums ir vājās īpašības, bailes no ūdens, noslēgtām telpām vai no augstuma, man personīgi ir paniskas bailes no ūdens, dziļuma, bet esmu mērķa ceļā to pārvarēt, uzskatu tas nebūs šķērslis šim darbam, vienīgi ja gatavošos iet tālāk uz specvienību kur šīs fobiju bailes būs obligāti jāpārvar. Bet tas jau ir cits stāsts, citai dienai, tagad mans mērķis ir šodiena un šis departaments.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - B kategorijas apliecība - Nokārtošanas stadijā.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Pabeigta Los Santos Vidusskola, Augstskola.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - N/A Students, iegūta izglītība, tālāk nosūtu anketu uz LSPD,

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija
Laika zona - 
GMT+3
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā
In-Game UCP vārds - Šo informāciju nodošu PM
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - Esmu atveidojis lomuspēli lspd šajā projektā tālajā 2016 gadā pie RastavalX un bosall. Citos projektos esmu atveidojis lomuspēli lspd ar labu reputāciju. Aizgājis prom esmu reti, pārsvarā laika trūkuma dēļ.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - N/A
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - N/A
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) - https://imgur.com/W7MNJ8z
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) -https://imgur.com/rVygPfm
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - N/A
Iesūtīšanas datums - 27.10.2019

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis E.Martinez  kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

 
 
Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Departamenta Intervija veiksmīgi nokārtota, pārcelt uz Policijas Akadēmija.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search