Jump to content
Create New...

[LSPD] Franklin Perez


Charger
 Share

Recommended Posts

 

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Franklin Perez
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - 4. Janvāris - 1992. gads
Dzimšanas vieta - Los Santos Dzemdību Nams
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Idlewood, Mason Iela 10, Los Santos, San Andreas
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - E-pasta adrese - [email protected], tālrunis - 329872

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi)  Es esmu pats par sevi komunikabls un fiziski izturīgs cilvēks. Nebaidos no lidojošām lodēm gar ausīm, visu esmu piedzīvojis. Uzskatu, kad Jums būtu mani jāpieņem, jo esmu cienīgs šī darba. Es esmu, esmu diez gan jautrs, strīdos neiesaistos vispār, neredzu nekādu problēmu. Vēlos tikt uzņemts darbā, Los Santos Policijas Departamentā ,jo vēlos kalpot savai dzimtajai valstij un pilsētai. Esmu ar nelielu pieredzi gan policijas darbā, gan darbā kā apsargs, skolas laikos aktīvi piedalījos jaunsardzes nometnēs. Esmu ļoti sportisks, tāpēc spēju veikt savu darbu kārtīgi, ja nepieciešams tad pat ar kājām. Ik dienas redzu ielu huligānus, jeb pusaudžus un bandu biedrus kas staigā un ņirgājās par pilsētu. Esmu ļoti komunikabls un spēju vienmēr uzklausīt otru cilvēku, lai cik izmisis viņš būtu, kā arī mani ir liela psiholoģiskā noturība  Protams, ne man noteikt, tikšu pieņemts vai nē, bet ja tieku, tad vismaz pilsētai ir par vienu aizstāvi vairāk.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Man nav nekādu vāju īpašību, jo es esmu spēcīgs gan fiziski, gan morāli. Spēju strādāt komandā un pielāgoties, jeb kādai situācijai un ar vieglu prātu atrast alternatīvus risinājumiem. Es vēlos veltīt savu laiku, lai kalpotu savai valstij un ieviestu kārtībā tajā ar visu savu spēku. Strādāju ar asu prātu, redzu daudz ko, ko citi varbūt neierauga. Vienmēr var paļauties uz mani un katru darba dienu uzsāku kā jauns, spēcīgs kā tikko piedzimis cilvēks. Padarīsim Los Santos atkal lielisku!
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Los Santos autovadītāja tiesības un Los Santos motocikla vadītāja tiesības.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Pabeidzu Jaunsardzi un ieguvu sertefikātu.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - Los Santos Konfiscētuve, Jaunais Konfiscētājs, Billy O'Mar -

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija
Laika zona - +2
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) -
In-Game UCP vārds - Charger
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - LSK
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Los Santos Konfiscētuve
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē.
P
ersonāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -

Spoiler

a3LE00J.jpg


Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) -

Spoiler

FI1j1uy.jpg


Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - Es esmu sapratis ko es darīju kādreiz nepareizi un tagad es braucu uz mājām tādēļ būšu spējīgs iet discordā vienmēr kad vajadzēs.
Iesūtīšanas datums - 27/10/2019

 

 

Edited by Charger
Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis F.Perez kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Iemesls: Aplikācija jau tika noraidīta x1, Pārkāpts 5. noteikumu punkts.

Aplikantam tiek dots liegums uz 14 dienām.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

  •  
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search