Jump to content
Create New...

[LSPD] Lewis Costello [DI+]


FankyS
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Lewis Costello.
Dzimums - Vīrietis.
Dzimšanas datums - 04/02/2000.
Dzimšanas vieta - Los Santos Slimnīca, dzemdību nodaļa.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Ņujorkas iela 012, Los Santos, San Andreas.
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - [email protected], Tāl.nr 665413

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi:

Vadoties pēc publicētā raksta Los Santos Policijas departamenta mājaslapā, ka tiek meklēti jauni policisti, biju ļoti pārsteigts, jo meklēju jaunu darba vietu. 

Vadoties pēc šī raksta es aizgāju no sava iepriekšējā darba kur strādāju par apsargu "24/7" veikalā, lai nopelnītu naudu izdzīvošanai. Šinī darbā es pavadīju gadu līdz ar to ieguvu lielu pieredzi, jaunas iemaņas un zināšanas par nākotnē gaidāmo profesiju.

Šajā darbā piedzīvoju veikala aplaupīšanu, apšaudi. Šī situācija lika man pārbaudīt sevi uz ko esmu spējīgs, ko esmu iemācījies absolvējot policijas akadēmiju. Uzzināju, ka esmu spējīgs ļoti ātri reaģēt uz šāda veida situācijām, izsaukt laicīgi papildspēkus, rīkoties ar ieroci, kad to nepieciešams pielietot, paļauties uz savu fizisko/mentālo sagatavotību.

 

Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) -

Kad norisinājās veikala aplaupīšana un apšaude, secināju, ka mana vājā īpašība ir aizsega/"cover" ieņemšana.

Jā, mani sašāva kājā, jo nebiju ieņēmis labu pozīciju aizsegā, pēc kā ar grūtībām, bet ar spēcīgu ķermeni tāpat spēju apturēt noziedzniekus.

Kā runā tautā, bez kritumiem nenāk augstumi. Tas nozīmē, ka dzīve bez kļūdām nav izbēgama, no tām mēs mācāmies un kļūstam labāki.


Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis?

Autovadītāja B kategorija.


Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? 

Jā, esmu absolvējis:

  1. Los Santos vidusskolu.
  2. Los Santos Policijas akadēmija.
  3. Komercdarbības profesionāli izglītojošā iestāde.

Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju):

Kad absolvēju vidusskolu, devos strādāt uz 24/7 veikalu par apsargu, lai nopelnītu naudu policijas akadēmijas studijām. Man ir prasmes rīkoties ar ieroci, esmu ļoti labā fiziskā formā, tāpēc nebūs problēmu noķert likumpārkāpējus. Kontaktinformāciju no darba devēja nebūšu saglabājis.

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija
Laika zona - GMT+3
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) -Jā.
In-Game UCP vārds - Glowzy
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām paramount komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - Nē.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Nē.
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) - 
https://files.fm/u/bzbe97xb  Abi ss vienā linkā.

Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) -
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - Esmu aktīvs InGame, brīvajā laikā patīk nodarboties ar sportu.
Iesūtīšanas datums - 26.10.2019.

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis L.Costello kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher.

 
  •  
Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Departamenta Intervija veiksmīgi nokārtota, pārcelt uz Policijas Akadēmija.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

 

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search