Jump to content
Create New...

Čau?


Subzer0
 Share

Recommended Posts

 

Sveicināti visi - @lomuspēles lietotāji. 

Mani sauc Jānis a.k.a FL3X , esmu 21 gadu vecs - pārs mēnešus atpakaļ esmu ieradies atpakaļ dzimtajā pusē no ārvalstu peļņas. Savos saldajos gados dzīvoju smukā latgales centrā , kā arī pa vasaru mēdzu dzīvoties pa skaisto kūrortpilsētu - Jūrmalu.    
Pēc 9tās klases beigšanas devos uz tehnikumu  - mācījos par ''Viesnīcu uzņēmumu speciālistu''  un vot pienācis ir tas laiks - kad dzīvē jāsāk īsti darboties , pelnīt un domāt par nākotnes plāniem-karjeru.  Brīvā laika man uz doto brīdi ir samēra ir pietiekoši - lai kalt plānus , piestrādāt un izbaudīt dzīvi - jo tā mums ir tikai viena. 
Īsti dzīvoju pozitīvi , neskatos atpakaļ uz visiem ''sūdiem'' , kas ir notikuši - bet dodos uz priekšu maziem solīšiem. No vienas puses esmu dāsns, labsirdīgs - īsti nevienu tāpat , bez iemesla vai stulbības pēc - neaizvainotu , jo tas tīri nav smuki un pieklājīgi nolaisties tik zemā līmenī savos gados.  Ja , kādam nepieciešama palīdzība , atbalsts - idejas , droši rakstiet ar sko spēšu izpalīdzēšu. 

Hobiji? 

-  Ko nu lai par hobijiem pasaka , to man nav daudz - īsti patīk ar čomiem pa vasaru padzenāt bumbu  pa laukumu - jeb uzspēlēt saucamo futbolu . Pats esmu ar to nodarbojies aptuveni 4 gadus , bet vēlāk veselības apstākļu dēļ nācās pamest šo nodarbi.
- Tagad  , brīvajā laikā ar draugiem aizeju uz kādu sporta zāli - paskriet uz trenežiera , pacilāt nedaudz smagos stieņus  - pielabot formiņas , neesmu tur jau baigais  :Kappa:

Tīri par spēlītēm? 

- Tātad runājot par spēlēm , īsti tās nespēlēju - jo baigi neinteresē , bet tīri tā MTA brīvajā laikā var pačilot , esmu iepzinis ļoti daudz - foršu cilvēku . MTA:RP spēlēju gadus 6 - viss sākās no Rowdyy un Forestera laikiem? īsti neatminos, bet varbūt kāds viņu pazīst , iepazināmies - paaicināja izmēģināt virtuālo dzīvi pirmo reizi MTA vēsturē - pārejot no SAMPA biju īsts  lowRP lietotājs , bet gadījās pie rokas forši cilvēki - kuri iemācija visus pamatus un tīri to ideju - kā dzīvot virtuāli. Uz doto brīdi pieredze , kā RP ziņā ir diezko , patīk arī  pa laikam , no kāda ko jaunu iemācīties , gūt iemaņas un tālāk tās jau izrādīt/attīstit citiem. 

P.S. Tīri daudz ko , nav vēlme stāstīt - ja kas interesē vairāk droši PM  - tik saprāta robežās.

 

Novēlu @lomuspēlei izaugsmi , foršu kolektīvu  , foršus lietotājus un cienīgu attieksmi pret pārējiem.
 

Edited by FL3X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search