Jump to content
Create New...

[LSPD: CiVi] - Reynold Offroy.


Guest Cosmoss
 Share

Recommended Posts

Guest Cosmoss

 (( Uzreiz atvainojos par garumzimem ? ))

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Reynold Offroy.
Dzimums - Virietis.
Dzimšanas datums - Janvaris 25, 1991.
Dzimšanas vieta - Amerika, Los Santos.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Ja.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Los Santos, San Andreas - Idlewood.
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - Tel. - 346578.

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) - No stiprajam ipasibam varu nosaukt godigi sakot pat daudz ko, bet svarigakais ir tas ka spesu izturet darba spriedzi un izlabot pilsetu uz labaku pusi, jau agrak biju stradajis ieks Policijas Departamenta, ar manu darbu bija apmierinati pilnigi visi, ceresu ka ari saja pilseta visi bus apmierinati tiesi ar manu darbu un attieksmi. Palidzot pilsetai, nomazinot kriminalo limeni ieks pilsetas, darisu labu gan sev gan apkartejiem iedzivotajiem. Esmu fiziski un morali izturigs, domaju ka tiesi es spesu pavilkt so darbu.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Vajas ipasibas man nav nemaz tik daudz, no tam nosaukt varu pares, tas kuras ir svarigakas un traucejosas reizem darbam. Reizem var mani viegli nokaitinat, tas ir retos gadijumos bet tomer var. No manas puses var nakt rupjibas pret noziedziniekiem vai citiem sliktiem parstavju cilvekiem, sadi cilveki man nepatik. Reizem varu lietot alkoholu, bet tomer tas ir tikai svetkos.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Autovaditaja aplieciba.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Ja.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) -Piedzimu es Los Santos, kā savu pienākumu es izvēlējos kalpot un aizsargāt savu valsti. Iestājos Armijā un nonācu Afganistānā. Tur man bija ļoti daudz pārdzīvojumi, sākot ar kolēģu zaudēšanu un beidzot ar visādiem savainojumiem. Kad atlidoju uz Los Santos, nevēlējos vairāk paņemt Armiju bet tomēr, kaut ko nopietnāku, izvēlējos Policijas Departaments. Iestāties vēlos, Jo esmu sev nostādījis mērķi - Palīdzēt iedzīvotājiem, aizstāvēt pilsētu un tās mierīgos-iedzīvotājus. Cik skatos, pilsētā sāk vairoties nelegāli noskaņoti grupējumi, kuri jau vairāku gadu garumā terorizē iedzīvotājus. Iestājos šeit, tieši šajā departamentā lai aizstāvētu pilsētas iedzīvotājus un dodot tiem drošu dzīvošanas veidu.

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija.
Laika zona - 
Currently Eastern European Summer Time (EEST), UTC +3; Standarta laiks (Eastern European Time (EET), UTC +2) starts 27. oktobris, 2019.
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Ja.
In-Game UCP vārds - Cosmoss.
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām paramount komūnā? (Ja jā, tad miniet tā
pamešanas iemeslu) - Esmu stradajis visas valdibas organizacijas citos komunos, pamessana bija sakara ar aiziesanu no projekta vai ari negribesana Rpot.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Ja, cita serveri - LSPD.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Ja, cita serveri.
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) - https://failiem.lv/u/rjazxfwp
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) - https://failiem.lv/u/rjazxfwp
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) -  N/A.
Iesūtīšanas datums - 2019/10/24 - 22:54.

Link to comment
Share on other sites

 

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis R.Offroy kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt tikai pēc 7 dienām.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Komandiere L.Garbrante

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search