Jump to content
Create New...

[LSK] Franklin Perez


Charger
 Share

Recommended Posts

LinC2Y2.png

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Franklin

 - Uzvārds: Perez

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 040792-48294

 - Dzīves vieta: Idlewood dzīvoklis 4, Los Santos

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: N/A

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:  Nav

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Nav

 - Izglītības iestādes: Los Santos Augstskola

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā? Eesmu vīrietis labākajos spēka gados, un vienmēr noderētu kāda palīdzīga roka. Kā jau iepriekš minēju, pieredze man ir, tādēļ problēmas uzņēmumam neradīšu. Esmu saprātīgs, problēmas vienmēr risinu tikai un vienīgi runājot, nevis izvicinot dūres. Darbus vienmēr pabeidzu līdz galam un netaisos slinkot. Esmu ļoti pieredzējis šoferis, gandrīz visu dienu pavadi pie auto stūres. Tēvs kādreiz bija konfiscētājs, tādēļ gribu iet viņā pēdās un kļūt arī par konfiscētāju.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ) : Nesen esmu pabeidzis skolu un meklēju darbu. Ierodoties Los Santosā dzirdēju, ka meklē konfiscetājus un es nolēmu pieteikties par tādu. Man jau ir 5 gadu stāžs braukšanā, tādēļ man varēs uzticēt auto, bet protams man sevi jāpierāda, ka man varēs uzticēt. Mans brālis arī strādāja par konfiscētuvi un viņš man iemācīja lietas, kuras ir jāievēro strādājot par konfiscētāju, bet es noteikti noklausītos priekšnieku, jo man jābūt drošam par to. Es protu sadarboties ar citiem un es esmu komunikabls kā arī fiziski gan morāli spēcīgs.

~ Personas Paraksts

Paraksts: Perez

~ OOC Informācija

 - Vārds: Markuss

 - Vecums: 14

 - SS no /history: N/A

 - SS no /stats: N/A

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search