Jump to content
Create New...

ČAW


JustNothing
 Share

Recommended Posts

Sveiki cilvēki, cik daudz sasveicināšanos es neesmu rakstijis vienmēr nezinu kā iesākt, tātad varbūt daudzi mani zin daudzi nē. Mani sauc Adriāns dzīvoju es Mārupē, esmu 16 gadus vecs, bet nu jau pēc nepilniem 2 mēnešiem puikam paliek 17 :D. Tātad īsumā par to kā uzsāku roleplay, viss sākās laikam kādā 2012 gadā SAMP'ā, kā jau iesācēju mani bieži meta Jail un viss tāds, tad draugs mani pasauca spēlēt MTA nu es ielādēju un priekš manis tas bija kautkas jauns salīdzinājumā ar SAMP. Moshk kāds zin Sharper, tikai viņa dēļ es uzsāku savus ceļus MTA :D. Tātad laikam ejot uzaicināju spēlēt savu draugu rolanddis, to ar ganjau daudzi zin, nu un tad kautkur 2013-14 spēlejam kautkādu servaku, es jau vairs neatceros īsti nosaukum, atceros tikai to ka mushroomam piederēj, nu un satiku tādu cilvēku kā EmillexLV, šis cilvēks mainija pilnībā visu, pateicoties šim cilvēkam es iemācijos visas ad komandas, iemācijos mapot jo bija motivācija mapot priekš mūsu servera nu un ar laiku pat salikt servera skriptus un palaist serveri tur savienojot Mysql ar datubāzi nu un viss tāds. Protams savus serverus jau kādus 2 gadus netaisam jo sapratām ka nav jēgs, tad Zimby nones tad Mushrooms nu un krč tur pakaļā bija beefs mums :D. Kautkur 2 mēnešus atpakaļ pametu mums "mīļoto" kick, jo man prosta bezsakarā izdzēsa visas mašīnas ? (krč -laiks). Ļoti ceru ka šeit tādas figņas nebūs nu un es ar čomiem varēšu normāli ērpot neuztraucoties par to ka nākamajā rītā man prosta viss pazūd ?
Nu a veidotājiem novēlu veiksmi un velmi attīstīt projektu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search