Jump to content
Create New...

[Kļūdas tips] Glue,automašīnu treileris (Packer)


Valchhaaa
 Share

Recommended Posts

  • Tavs lietotājvārds: Valchhaaa
  • Tava tēla vārds: Gustavo Olvera
  • Kļūdas detalizēts apraksts: Tātad, man pieder loģistikas kompānija, iekš kuras mēs transportējam visvisādas lietas, pārsvarā automašīnas. Lai transportētu tās man ir vajadzīgs automašīnu treileris jeb pašreiz (Packer) vakar/šodien man bija piedāvājums pārvedāt 3 automašīnas no LV uz LS, es apstiprināju piedāvājumu, pēc kā testa pēc paprovēju viņas salikt uz (Packer) no sākuma viss ritēja labi, bet tad kad sāku izmantot Glue, ar laiku pamanīju dažus Bugus, augšā uzliku 2 automašīnas ar Glue, pēc kā lejā vienu, runājot par lejas nodalījumu ir tāda lieta, ka ja augšā ir automašīnas ar glue pievienotas, un ja lejā mēģina iebraukt, tad nevar iebraukt līdz pašam galam, un tad kad nelieto glue uz nevienu automašīnu, tad var izbraukt vismaz 2 automašīnas apakšā. Skatos ar laiku automašīnām sāk zust HP, sāk kūpēt, sāk lēkāt, nu karoč bugojās. Lūgums sakārtot Glue, vai varbūt izveidot tā, ka gaisā uz treilera var noraut roceni or smth, lai mašīnas nekustās.9Diemžēl šodien dabūju braukāt par visu mapi, lai smuki ssi izskatītos, lai izskatītos ka nekas nav bugains) Domāju Huera arī šim piekritīs, jo pats ar mani un Kurtu vakar čakarējās, nekas neizdevās. 
  • Vizuālie pierādījumi: diemžēl nav, bet protams ja atradīšu, iepostošu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search