Jump to content
Create New...

[Mehāniķa spējas] Jack Kvelo


Kvelo
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Mehāniķa spēju pieprasījums

 

Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds : Jack Kvelo
  • Tēla iepriekšējā darba vieta: LSPD
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu(nav obligāts): Jack bērnība palidzēja tēvam remontēt auto un Jack'a kvadraciklu un moci, Jack'am patīk remontēt auto un tos uzlabot.
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum): Es likšu reklāmas ar informāciju ka es varu uzlabot cilvēku auto,tā arī būs,es uzlabošu cilvēku auto,ja būs nepieciešams (( trollistiem nē )),protams es uzlabošu ar RP 
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu:
  • Ārpus tēla informācija:

Ārpus tēla informācija

  • Vecums: 16
  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, Jūsu UCP un /history: https://imgur.com/NnGEHWZ
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls: ((gatavojas))
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tēla?: Jo es daudz reizes esu redzejis ka cilvēki meklē mehāniķus,bet mehāniķu nav spēlē un  es gribu viņiem palīdzēt,jo es esmu ilgi online
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu: /me paņem donkratu un paliek to paredzēta vietā,pēc kā ar labās rokas palidzību paceļ auto tukšās riepas pusē.
  • /do donkrats pacelts kā arī auto puse kur tukša riepa .
  • /me paņem riepas skrūvju izmēra atslegu un ar abām rokām noskruvē skrūves,pec noņem tukšo riepu un noliek malā.
  • /do riepa noņemta un nolikta malā lai netraucējas .
  • /me paņem jaunu riepu no noliktavas un un uzliek to uz rumbas ,pēc kā pieskrūvē to un pārbauda
  • /do riepa pieskrūvēta un pārbaudīta
  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt sodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu): Piekrītu !

 

 


 

orange.png

Edited by Kvelo
Link to comment
Share on other sites

9ylW0vU.png?1

Sveiks, Kvelo!

Ar nožēlu jāpaziņo, ka tavs pieteikums uz mehāniķa spējām tiek noraidīts.

Iemsls/-i:

  • Links uz ekrānšāviņu ar F3, kurā tagad atrodies, nestrādā;
  • Riepas maiņas RP nav pietiekams;

 

Tev ir 48 stundas, lai labotu pieteilumu.

 

 

Ar cieņu,

Lomuspele.club Transportlīdzekļu komandas vadītājs,

@Huera_Gaming

28.07.2020.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search