Jump to content
Create New...

[VCT] Ieteikumi / Q & A


Fushion
 Share

Recommended Posts

latest?cb=20110402120039

 

Lai sniegtu optimālāku transportlīdzekļu infrastruktūru serverī nolēmu izveidot "ieteikumu" tēmu sakarā ar transportlīdzekļiem. 

Jēga no šādas tēmas - atbilde ir ļoti vienkārša. Balstoties uz to ka diezgan daudziem ir dažādi uzskati par transportlīdzekļu vidi lomu spēles svērā. Vieglāk gan mums gan Jums, lai būtu kopēja tēma kurā ir iespēja izrunāt un aprunāt jebkuru elementu kas ir saistīts ar transportlīdzekļiem iekš servera.

 

Pamats kas ļaus saprast Jums galveno, ik vienam ir iespēja uzdot sevis interesējošo jautājumu par svēru kurā es atbildu - Transportlīdzekļi. Vienozīmīgi lūgums nejaukt neko citu iekšā par ko atbild citi un es neatbildu.

Nākamais, jautājot Jūsu jautājumu es sniedzu Jums atbildi, sekojoši zem Jūsu posta atbildu ietagojot Jūs. Kāda no tā visa būtu jēga? - Pieņemsim forumā ienāk jauniņais, viņš atrod šo topiku un dodās uzdot savu jautājumu, un skrolojot līdz lejai viņš ieraudzītu, ka ir jau kāds kurš būtu uzdevis tādu pašu jautājumu, un tur pat arī izlasītu manu atbildi. Kinda q & a topiks, tikai arhīva formātā kas paliks un būs pieejams apskatīšanai.

 

Par posta intervālu man nekas nav jāstāsta, netiks ievērots, modi apbalvos ar warn punktiem. Bet protams ja pēc manas atbildes jo projām nav neskaidrība, droši turpināsim diskusiju DM, nepiesārņojot smalkās detaļās tēmu, ja būs vajadzība pēc izrunātā papildināšu savu atbildi.

 

VCT līderis - Fushion

Paldies

Link to comment
Share on other sites

21 stundas atpakaļ, policists said:

Kādēļ v6 89.gada mersis iet tikai 150?

Sveiks, cik noprotu runa iet par MB kurš maksā 3.200$ un bija Jefferson/Sandro šopā. Pa cik šie ir abi low price jeb budžetnieku auto plači, es domāju Tev būtu jaizprot kādēļ tā. Jāsaprot to ka viss kas ir lēts, ir vainu vecs vainu tehniski nelabā stāvoklī. Šajā gadijumā 89.gads, reiķini vecumu, Tev japieņem arī tas ka nav neviens mašīnas kas būtu no salona ar tādu vecumu. Sekojoši saproti ka viņa ir bijusi ekspluatēta un mocīta. IRL princips, to ka spidometrā ir 260km/h nenozīmēts ka transports var sasniegt spidometrā nodarītās iedaļas. Tā pati štele in geimā, jareiķinās ka nekas vecs, no plača nevar būt ubers, vienalga v6/v10/v12, vai tilpums. 

Ar cieņu Fushion

 

Piebilde, protams rēķinoties ar topošo forsēšanas sistēmu, atjaunot un uzlabot transportlīdzekļa jaudu būs iespējams bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 stundu atpakaļ, reksis said:

Šodien noskaidroju, ka mans 1993 gada AUDI 100 2.5D (1700$)(VehlibID - 1644), kurš iet 157 km/h, iet ātrāk nekā 2011 gada Ducati Diavel (16.500$) (VehlibID -  1616), kurš iet tikai 152 km/h...

Sveiks, paldies par sniegto informāciju, tiešām izrādijās ka notika šāda kļūme, izlabots.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, FankyS said:

Man ir ieteikums!

Varētu uztaisīt tādu fišku, kad tu nopērc lietotu auto, tad piemērām varētu apgreidot motoru, bremzes, u.c lietas, kas uzlabotu mašīnas ātrumu, darbību.

Sveiks, ieteikumā minētais ir tā pati forsēšanas sistēma, kuru drīzumā izveidosim un liksim darbībā.

Link to comment
Share on other sites

6 minūtes atpakaļ, MadYoga said:

ļoti ceru ka nebūs tāda kā ki** forsējumu sistēma.. kkādi sport racing unique motora uzlabojumi .. jo visi sapērk viņus un neviens vairs nepērk stock auto..

Nebūs, forsēšanas sistēma būs informatīvs materiāls kas ļaus servisiem iegūt prioritāti ar nosacijumiem veikt forsēšanas procedūras.

Jeb būs jaerpo detaļu iegāde, vecās detaļas deinstelācija un jaunās instalācija. Nebūs nekādi skripti vai kas tāds. Grūts, dārgs un ilgs process būs - forsēšana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search