Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] Kreicis


Gangsters1
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username:Gangsters
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds:Nick Jackson
  • Administrācijas biedra username:Kreicis
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?:disarmoja mani par neparko + iejailoja un bija iemesls man to chali nosaut
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: iedot brdinajumu un lai pats ar savam rokam dabut visu ko pazaudeju kad disarmoja
  • Pierādījumi par pārkāpumu:image.png
  • Papildus informācija:Palugusu atdot man visus ierocus un izdzes sito jailu no history + iedot brindajumu vinam

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

Es, personīgi, šo pašu indivīdu jau vakar vakarā vēroju IGS rajonā nošaujam vairākus cilvēkus, bet nu tur vismaz varēja saskatīt kaut kādus NonRP'eru motīvus, lai neliktu ajailā. Šorīt mans brālis ar savu autombīli mierīgi pārvietojas pa Los Santos pilsētu, piebrauc klāt šis te Nick indivīds un prasa aizdot 6'000$, kad mans brālis pateica - nē, sāka bērt pa viņa mašīnu. Iemetu ajailā par DM, un disarmoju. Neuzskatu, ka šis cilvēks ir pelnijis kaut vienu ieroci, ja nespēj atveidot nekādu lomuspēli. Viss ko redzu - šaudīšanās. Lego

Link to comment
Share on other sites

Tu piebrauci, paprasiji naudu, es teicu ka nedošu un uzreiz sāki šaut uz mani, ar kaut kadu low ass rp. Tas butu tas pats ka es piebraucu pie randoma paprasu "Tev mana mašīna patīk?" un ja viņš saka nē man arī viņu nošaut? Tu esi kinda low

Link to comment
Share on other sites

- [23:36]  [KILL] Ostapyuk Rostislav got killed by Nick Jackson (Tec-9)
- [23:42]  [KILL] Ostapyuk Rostislav got killed by Nick Jackson (Deagle)
- [23:56]  [KILL] Quinn Ross got killed by Nick Jackson (Deagle)

Logi no vakardienas vakara. Es domāju, ka vienu un to pašu fujaku novākt 2x 5 minūtēs visnotaļ bija RP'iska izvēle, un pēc tam viņam random dot 2 Dīglus IGS'ā arī.

Šis čalis ir tīrs, atdodiet viņam wepus, un unjailojiet pls

+ Vakar, kad @HAF's nošāva tevi, tu no sava inventory meti ārā narkotikas, lai tavi čomi savāc un slimnīca nekonfiscē. Arī diezgan RP'isks moments no vakar vakara. 

Link to comment
Share on other sites

7 minūtes atpakaļ, Gangsters1 said:

@Kreicis bet nu tev nebija iemesla disarmot + disarmot var ja ir 3 bridinajumi ?

 

Man nav jāmeklē iemesli, lai kādu cilvēku apturētu no tālāka DM serverī. Redzu, ka neproti izmantot ieroci - atņemu.

 

6 minūtes atpakaļ, Gangsters1 said:

@Kreicis tiem cilvekiem bija iemesli tapec ya 1 chalis saukaja pa rupijiem vardiem ic 2 chalis meginaja apzagt mani 3 chalis bija viens no maniem ienatnikeim

Dzīvē arī gan jau katru, kurš tevi nosauc ne tādā vārdā uzreiz nošauj. Un ar log failiem droši vien varēsi apliecināt, ka situācija bija tieši tāda, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Sveiks, paldies par iesūtīto sūdzību. 

Ar Administrācijas sastāva biedriem pārskatījām un izlēmām atdzīt sūdzību kā nepatiesu, tik īsā laika posmā (20 minūtes) nav iespējams iegūt 3 nopietns iemeslus lai personu nogalinātu 3 reizes. Ar Administrātoru @Kreicis noteikti tiks izrunāta situācija un @ppemka izteiks rājienu.

TC! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search