Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] HueraGaming


Crufie
 Share

Recommended Posts


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username: Scott
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: Lopez
  • Administrācijas biedra username: HueraGaming
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?: iedevis AJail par to ko nesmu izdarijis un logfilos nav nakada rp.
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: -admin spejas jo mani draugi ari sastapas ar problemam ar šo adminu.
  • Pierādījumi par pārkāpumu:изображение.png
  • Papildus informācija: Ka redzams ss nekada rp nebija tadad tas bija DM bez iemesla 2 reizes pec kartas un personas kas dmoja bij Quinn Ross un Ricardo Huan Lopez

 


orange.png

изображение.png

Link to comment
Share on other sites

 Kā lūdzu? Tu varbūt pats saproti ko tie termini nozīmē? DeathMatch, Gun Fear un Chicken Run. Vari izskaidrot kāpēc vicoji apkārt, kad uz tevi tēmēja ar bisi? Un DM bija pirms tam, tur sīkāk ir situācijas autoram. Pēc tam, kā pats vari redzēts iekš loga, es tev PM rakstīju, kuru tu ignorēji. Līdz ar to arī tāds sods.

 Ja netici man, tad droši vari uzjautāt gan EasyRo, gan Dawito, viņi visu situāciju redzēja.

Link to comment
Share on other sites

Vini kauko stastija ooc suduz basicly Green Zone tur jau bloķet ir aizliegts un plus es nesmu necik iesaistits viņi to stastija manam draugam kurš bija Paint Spray un kapec viņi saka šaut man kas neko0 nebij izdarijis un pec atdzimšanas aizgaju pi auto lai to savaktu bet te atkal mani nodemoja meginaju sakontaktet administratorus bet neviens neskatijas un beigas uzrodas kads kas iedo a jail par to kamani nosava 2 reizes un es meginaju aiztavet sevi jo nekada rp ka vins dabu shotgun vai deagle nebij ceru ka abiem bus dissaarm

Link to comment
Share on other sites

22 stundas atpakaļ, Crufie said:

Pirmkart viņi mixoja un saka šaut pirmie neko nesakot IC bet tu žurka neredzejot neko panem un ieliek ajail.

Pirmkārt pievaldi savus pirkstus ? Cieņa veido cieņu, ar šādu attieksmi vari darīt ko citu.  

Otrkārt, tev paprasija, pilnu LOGFILE, nevis kaut kādu SS no tā.

Treškārt, izskatās, ka tu galīgi ignorē to, ka ir uzpeldējusi papildus informācija, par CR un GF. 

 

 Secinājumi - Pilnu logfile studijā, like legit logfaila failu, nevis SS, vai tēma grāvī.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search