Jump to content
Create New...

[Liegums] Kapurins - HAF


Kapurins
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Lieguma apelācija

 

  • Tavs lietotājvārds: Kapurins
  • Tavs sērijas numurs: Iedošu PM
  • Administrācijas locekļa lietotājvārds: HAF
  • Liegumas saņemšanas datums/laiks: Ja nemaldos tieši vakar uz vakara pusi
  • Lieguma saņemšanas iemesls: Atvainojos, bet tas kad nemākat izņemt no LSAK tableīties, kuras pus serveris bīja bugojis, bet vai tad ko es ar viņam izdarīju pārdevu, devu citiem? nē, un ļoti šaubos kad tur vispar ir iemesls Banot.
  • Komentāri:@HAF Vis ko varu pateikt, tu esi dalbajobs un vel vēlies lai mainu savu atieksi pret tevi, ja nēsi mainījis savu pret mani, ar kuru iesāki, un ļoti ļoti šaubos kad esi pelnījis savu pakāpi ieks administrācijas!

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

Tikai mans uzskats - Jā, bet cik uzzināju no citiem pats saliki dutijā tabletes un arī par attieksmi, tapēc , ka biju citā situācijā ar spēlētāju, man ienāca pm no tevis piemēras “ Panem reportu”, “aizp*sies un dari savu darbu” “aizver jebalu” , un reports “Iesprudu buga ble, izgetojiet mani”, tiešām maini attieksmi un viss būs labāk, un no mana acu skatījuma, HAFs ir ļoti zinoš un ja ar vinu parunā un labi attiecas, viņš darīs tā pat.

Link to comment
Share on other sites

 

45 minūtes atpakaļ, Kapurins said:

@Steezijs Atvaino, bet tas kad es tev kā cilvēks nepatīku, un tu viņām esi dirsa ielīdis, un es nemaz nevaru ieikt tabletes iekš duty, jo man nebīja līderis tāš bija no @Motomoto, un pats vien vainīgs esi kad dabūn sev atieksmi no manis.

Cik es zinu nevienam dirsā nelienu, draugs, tev aizrāda un atkal sāc lekties, redz kur arī ir tava problēma ;)., un nekur neteicu kad nepatīc, esi izbesījis ar savu attieksmi ?

Link to comment
Share on other sites

logo.png

Sveiks @Kapurins, izskatot tevis iesniegto lieguma apelāciju, tika pieņemts lēmums to slēgt. 

Iemesls: Nekorekti uzrakstīta lieguma apelācija - * Komentāri * tu atbildēji:  @HAF Vis ko varu pateikt, tu esi dalbajobs un vel vēlies lai mainu savu atieksi pret tevi, ja nēsi mainījis savu pret mani, ar kuru iesāki, un ļoti ļoti šaubos kad esi pelnījis savu pakāpi ieks administrācijas!.

Lūgums izskatīt savas kļūdas un pārrakstīt topiku! 

 

- Topic Closed - 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search