Jump to content
Create New...

[Ieteikums serverim] Ekonomika


Danjix
 Share

Recommended Posts

headerpng.png.aa8c1c6a6037283bc5001f6fa2

Ieteikums serverim

 

Kāds, Jūsuprāt, varētu but ieteikuma nosaukums? - Ekonomika
Pie kāda tipa būtu pieskaitāms skripts? (Vispārējs, Organizāciju, Cits) - Nav nekāds skripts vajadzīgs.
Ieteikuma apraksts -  Sveiki, es @Danjixvēlos ieteikt serverim.. un lai mūsu spēlētāji izlemj. Vai serverī vajadzētu grūtāku ekonomiku. Kāpēc es šo vēlos mainīt? - Tādēļ, ka ir ļoti nesmuki, ka cilvēks uz rokas atrodas ar 300'000$ un bankā vēl 350'000$. Ir jauki visi var plātīties ar savu naudu u.t.t. Bet tad kad viņu aplaupa, tad sākas cirks. Tāpēc es domāju ka ir jāmaina esošā ekonomika serverī.. lai 100'000$ mums ir uz pusi mazāk. Vai pat vispār 100'000$ ir kādi 20'000$ - 30'000$. Tas ir strikti jāizdomā, kā spēlētāji vēlas, tā mūsu izstrādātāji darīs. Vairākums uzvar. Pirms balsojat... apdomājat,
Kādas ir Jūsu ieteikuma priekšrocības? - Priekšrocības nav.. vienkārši ir tas jāmaina.. jo katram otram ir 100'000$ - 300'000$ uz rokas.
Kādi ir Jūsu ieteikuma trūkumi? - Trūkumi ir tādi ka atnāks kāds jaunais te un teiks. ''Man beha tagad nebūs ātra, naudu ja samazinās būs jāfermo pa nakti''
Vai Jums ir kāds resurs, ar kura palīdzību Jūs varētu atvieglot darbu tehniķiem? -  Nav vajadzīgs.
Kā jūs iztēlojaties resursa darbības principu? -  ----------------------------------

 

Link to comment
Share on other sites

Es Tevi sadzirdēju un "school year, jeb testiong season" ir jau noslēgusies. Mēs sen zinājām , ka šī vieglā ekanomika vnmēr apstājas šeit un tieši tadelj pagājuša gada sept , kad startējām - ekanomika bija pavisam cita tomēr : 1. Jau mēs nevarējam tas balansu kontrolet $ bugu delj kuri arvien jauni tika fiksēti, kā arī lietotāju masa bija pieradusi pie vieglas ekanomikas so lai piesaistītu tos , kas piesaistija "jūs" mums nācas pavilkt saites valjīgāk uz visu sezonu. 

 Mums, ka jau zināms  šis sezonas laikā, klāt ir nācis biznesa ienākums un lombardu izmainjas kas tomēr butiski izmaina ekanomiku un tad nu uz "jau sakjēpātas lapas" tirit butu mulkjigi.

Mes bijam minējuši ka šajā sezonā sagādāsim daudz jauna un to ari izdarijām tomer ikreiz kad tika , kas sagādāts bija arī 101 blakusefekts.

Ceru, ka domu vareja uztvert , tad nu..

 Vasaras periodā DEV komanda saraus un vasaras laikā ar aktīvajiem administracijas biedriem ekanomika tiks sakartota uz daudz smagākj - kadai tai patiesībā būtu jābut visur lai spēle vispār būtu nosaucama pa sezonas Lomuspēli. 

Ceru, ka vel nedaudz pirms statu RR vari paciesties un fokusēties uz RP , jo kur paradas 200k + paradas smaka un tiek pazaudeti vispar speles "garša" pamatbutiba.

Link to comment
Share on other sites

Protams, nav forši, ka tagad visi tik bagāti, jo īpaši tie melnādainie bandu locekļi, jo tas nav reālistiski, bet oh well. Lielākotie šo varētu labot maksimāli samazinot naudas spawnošanas apriti, proti - automātiskie automašīnu veikali, bankas %, visi domes darbi un citas lietas. Ja šos elementus pārveidotu un serverī apritētu nauda, kura ir attiecīgi izplatīta pēc lielā statu restarta, tad arī rastos sakrīga ekonomika. Protams daudzi jautās, ko tu traks, kā tad bez domes darbiem un auto veikaliem? Vienkārši risinājumi:

  • Automašīnu veikali - VCT komanda veic padziļinātu izpēti par automašinām, to cenām vai jebkā, kā serverī mēs, administrācija, domājam attīstī ekonomiku, to taisīt plašu vai ierobežotu, un attiecīgi ar izsniegtu starta kapitālu mašīnas uzspawno, paši zaudējot naudu, un tirgo tālāk RP ceļā, pārdodot pa lielāku summu, nevis uzkāpjot uz checkpointa un ar tur nopērkot.
  • Bankas - bankām izveidot lielu kontu, kurā arī glabājas noteikta summa, no kuras arī rodas tie bankas procenti un visa nauda, kuru iedzīvotāji glabā bankā, tā arī tur atrodas. Šeit arī var iespējot funkciju, ka jaunajiem spēlētājiem ieskaita tos pašu tūkstoš dolārus kontā spēles sākuma, lai ir kaut kāds kickstart.
  • Domes darbi - sistēmu salabot tā, lai visu naudu, kuru iegūst vedot picas, pakas, nesājot kastes un tā tālāk, atskaita no Valdības konta. Kāpēc no valdības konta? Jo dzīvē lielākoties nodokļu maksātāju nauda atrodas pie valdības un beigās atgriežas atpakaļ, vienā vai otrā formā, līdz ar to - pievedot picu, kāds 'NPC', kuram ved to picu, samaksā, un šo naudu iedod attiecīgajam darbiniekam, noskaitot no valdības konta. Par šito punktu pats šaubos, jo iepriekš domājot par šādu sistēmu man bija labāka ideja, taču tagad izkrita no galvas.

Man šķiet, ka šie ir tie lielākie punkti, kurus vajadzētu salabot. Protams, visur ir problēmas un ko darīt, ja viens izdomāt iznīcināt visu ekonomiku, ko darīt, ja valdībai nauda beidzās u.t.t. - tam visam ir risinājumi, kuri ir sastopami dzīvē, tikai jautājums ir vai tas, kas sēž tur valdībā, tos zina vai sēž tur tikai tāpēc, ka neviens cits nevēlas sēdēt?

Paldies, ja visu izlasīji un palūgšu nebrukt man virsū, kad šis ir nereāli, viss galīgi garām un nekas nestrādās, jo ir punkti, kurus nespēju pagaidām izskaidrot vai pārliecinoši aprakstīt. Man tiešām gribas šādu sistēmu pamēģināt un ja nekas neies, tad vienmēr ir opcija atgriest visu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

24 minūtes atpakaļ, Huera_Gaming said:

Protams, nav forši, ka tagad visi tik bagāti, jo īpaši tie melnādainie bandu locekļi, jo tas nav reālistiski, bet oh well. Lielākotie šo varētu labot maksimāli samazinot naudas spawnošanas apriti, proti - automātiskie automašīnu veikali, bankas %, visi domes darbi un citas lietas. Ja šos elementus pārveidotu un serverī apritētu nauda, kura ir attiecīgi izplatīta pēc lielā statu restarta, tad arī rastos sakrīga ekonomika. Protams daudzi jautās, ko tu traks, kā tad bez domes darbiem un auto veikaliem? Vienkārši risinājumi:

  • Automašīnu veikali - VCT komanda veic padziļinātu izpēti par automašinām, to cenām vai jebkā, kā serverī mēs, administrācija, domājam attīstī ekonomiku, to taisīt plašu vai ierobežotu, un attiecīgi ar izsniegtu starta kapitālu mašīnas uzspawno, paši zaudējot naudu, un tirgo tālāk RP ceļā, pārdodot pa lielāku summu, nevis uzkāpjot uz checkpointa un ar tur nopērkot.
  • Bankas - bankām izveidot lielu kontu, kurā arī glabājas noteikta summa, no kuras arī rodas tie bankas procenti un visa nauda, kuru iedzīvotāji glabā bankā, tā arī tur atrodas. Šeit arī var iespējot funkciju, ka jaunajiem spēlētājiem ieskaita tos pašu tūkstoš dolārus kontā spēles sākuma, lai ir kaut kāds kickstart.
  • Domes darbi - sistēmu salabot tā, lai visu naudu, kuru iegūst vedot picas, pakas, nesājot kastes un tā tālāk, atskaita no Valdības konta. Kāpēc no valdības konta? Jo dzīvē lielākoties nodokļu maksātāju nauda atrodas pie valdības un beigās atgriežas atpakaļ, vienā vai otrā formā, līdz ar to - pievedot picu, kāds 'NPC', kuram ved to picu, samaksā, un šo naudu iedod attiecīgajam darbiniekam, noskaitot no valdības konta. Par šito punktu pats šaubos, jo iepriekš domājot par šādu sistēmu man bija labāka ideja, taču tagad izkrita no galvas.

Man šķiet, ka šie ir tie lielākie punkti, kurus vajadzētu salabot. Protams, visur ir problēmas un ko darīt, ja viens izdomāt iznīcināt visu ekonomiku, ko darīt, ja valdībai nauda beidzās u.t.t. - tam visam ir risinājumi, kuri ir sastopami dzīvē, tikai jautājums ir vai tas, kas sēž tur valdībā, tos zina vai sēž tur tikai tāpēc, ka neviens cits nevēlas sēdēt?

Paldies, ja visu izlasīji un palūgšu nebrukt man virsū, kad šis ir nereāli, viss galīgi garām un nekas nestrādās, jo ir punkti, kurus nespēju pagaidām izskaidrot vai pārliecinoši aprakstīt. Man tiešām gribas šādu sistēmu pamēģināt un ja nekas neies, tad vienmēr ir opcija atgriest visu atpakaļ.

Saistībā ar VCT, es zinu kā tas ir jādara.. tagad mašīnas nemaksā ne tuvu dzīvei.. ja man būtu tāda pieeja, viss būtu kā ''In Real Life'' Amerikā - tajā iekļaujas, mašīnas limitētais ātrums dzīvē un arī cena.

Link to comment
Share on other sites

12 minūtes atpakaļ, Danjix said:

Saistībā ar VCT, es zinu kā tas ir jādara.. tagad mašīnas nemaksā ne tuvu dzīvei.. ja man būtu tāda pieeja, viss būtu kā ''In Real Life'' Amerikā - tajā iekļaujas, mašīnas limitētais ātrums dzīvē un arī cena.

Tas nav pats labākais risinājums dažādu iemeslu dēļ. Piemēram, ja būtu lielākoties amerikāņu auto, daudziem tas nepatiktu, jo ko tu padarīsi šiem te BMW un Audi fanboy'iem. Bez tā, arī dzīvē ir mašīnas, kas ir lētākas un iet daudz ātrāk nekā alternatīvas, bet viņas nepērk sliktās izturības dēļ. Spēlē nav tāda principa, kā sapuvuši sliekšņi vai jāmaina priekšējais labais gultnis, LĪdz ar to, Vehlibs ir jātaisa elastīgs.

Link to comment
Share on other sites

41 minūtes atpakaļ, Huera_Gaming said:

Tas nav pats labākais risinājums dažādu iemeslu dēļ. Piemēram, ja būtu lielākoties amerikāņu auto, daudziem tas nepatiktu, jo ko tu padarīsi šiem te BMW un Audi fanboy'iem. Bez tā, arī dzīvē ir mašīnas, kas ir lētākas un iet daudz ātrāk nekā alternatīvas, bet viņas nepērk sliktās izturības dēļ. Spēlē nav tāda principa, kā sapuvuši sliekšņi vai jāmaina priekšējais labais gultnis, LĪdz ar to, Vehlibs ir jātaisa elastīgs.

Es jau nesaku ka būs tikai Amerikāņu auto.. bet vispārīgi.. protams BMW vai AUDI nopirkt varēs.. bet cenās un ātruma ziņā. Besī ka es cenšos normāli pabraukāt apkārt ar savu ekskluzīvo 70 gada cabrio un man panesas garām kāpuriņš kurš brauc uz 280km/h ar savu rs6 un vēl sapiš manu mašīnu.

Link to comment
Share on other sites

4 stundas atpakaļ, Huera_Gaming said:

Protams, nav forši, ka tagad visi tik bagāti, jo īpaši tie melnādainie bandu locekļi

Protams ir nerealistiski ka nabadzīgiem melnādainiem kontā stāv 300 pakas. Kas protams dažiem cilvēciņiem nozīmē uzreiz ka ir jātērē tā nauda aizmirstot par jebkādīgu Character Development, bet frakcijā kurā erpoju varēja redzēt ka cilvēkam ir vairāk par 100 pakām kontā, bet ICly nekas dārgāks par vecu grabažu auto nebija (Šis piemērs vairāk attiecāms ir uz mani, bet bija arī vēl citi labi cilvēki). Bet tad ir cilvēki ar teiksim mazāku pieredzi un domā ja nu redz nauda ir tad tā nekavējoties ir jātērē šis ir ļoti atkarīgs uz cilvēka ''lomuspēles līmeni''. Ir pat ārzemju serveros gadījumi kad kontā ir miļaks, bet rpo ka ja labi ir vecs Chevrolets. 

Vēlviens labs ieteikums kas daudziem varētu nepatikt ir pataisīt servera automašīnas daudz amerikanīskākas pievienojot vairāk Fordus, Chevroletus, GMC, Dodge (Varbūt vēl kādus muscle car/ amerikāņu automašīnas) jo nu tomēr attēlojam lomuspēli Los Santosā kas ir Amerika. Ieteiktu varbūt  samazināt visas vecās eiropiešu mašīnas kā BMW, Mercedes, Audi utt. (Mercedes <33). Jo nu loģiskāk būtu ka amerikā braukātu pavecs muscle car nekā tur 80-90to audģiks . Šis neatiecas tomēr uz jaunākām mašīnām jo nu tās tomēr tur ir un daudzu to ir.

Mans uzskats par šo ieteikumu ir līdzīgs kā ar automašīnām, jo daudziem ''freeroam'' ekonomika ļoti patīk un viss liekas viegls, behai var BBS rimus pa kapeikām uzlikt nu kas var būt labāk. Bet skatoties uz realismu tad ir diezgan jāmaina tā ekonomika, bet tāda sajūta LV-RP ka  stingrs rp = maz cilvēki,  freeroam gamemode = daudz cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search