Jump to content
Create New...

[Sūdzība par spēlētāju] Bruce_Richard


Krejums
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par spēlētāju

 

  • Tavs In_Game username:DJKrejums
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: Melissa Chestwoods
  • Pārkāpēja In_Game username(ja zināms):N/A
  • Pārkāpeja In_Game Vārds_Uzvārds: Bruce Richards
  • Kādi Roleplay termini tika pārkāpti: Kinda nekādi.. Bet varētu viņam iedo WP par to kad viņš liek cilvēkus cietumā uz pārāk ilgu laiku un moneyrusho
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda šis pārkāpējs?: Kā jau teicu iedot WP or smth un lai visi policsit iet pēc kodeksa nevis no sava dziļa prāta izdomā cik gribu ilgi likt jailā..
  • Pierādījumi par pārkāpumu:
  • Papildus informācija: So ,kā teicu ,vajag piespies mentus pēc noteikumiem ,lai viņi nedomā ka var darīt visu kas viņiem patīk un kad viņiem nav nekādi noteikumi... Like tas ir unreal es tikai bēgu no mentiem un mani iepisa uz 1d un 12h un vel 5500 kaut kur novilka par sodu + tas bija pirmais noziegums, tas ir insane bļe.. Tāpēc lūdz padomājiet administrācija un dariet kaut ko lietas labā..
  • Vēlak moš editos un ielikšu vid ar to chase kas notika..

mta-screen_2020-03-24_23-54-24.thumb.png.32d18cb266f40db6dbe1367e69c53148.png


orange.png

Edited by Krejums
Link to comment
Share on other sites

@Krejums Dārgais draugs, es kautkā nedomāju ka realajā dzīvē ja tevi sašņorētu un iemestu aiz restēm, tu kautkādas sūdzības mētātu apkārt. 

Saproti? Tas ka viņi nosaka IC ieslodzījumu ilgumus un naudas sodu lielumus, tas ir viņu, jeb departamenta priekšniecības kompitencē. Gribēs, uzliks 900h par ātruma pārsniegšanu, es ceru tu saprati manu domu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search