Jump to content
Create New...

[TRANSFER] Francesco Capizzi [ NORAIDĪTS]


Capizzi
 Share

Recommended Posts

W21hs8a.png

                                                               LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTA PĀRCELŠANĀS PROGRAMMA 

  I.INFORMĀCIJA PAR IESNIEDZĒJU.

  1. Vārds: Francesco
  2. Uzvārds: Capizzi
  3. Gadi: 22
  4. Telefona numurs: 681187
  5. Dzimums: Vīrietis
  6. Tautība: Amerikānis
  7. Dzīvesvietas adrese: Idlewood, Mason iela 3
  8. Izglītība: Augstākā

        II.PAPILDUS INFORMĀCIJA

  1. Iemesls kāpēc vēlaties pārcelties uz citu Departamentu?: Es vēlos pārcelties uz citu departamentu, jo LSPD departamenta sastāvs ir nomainijies, un es vēlos izmēģināt ko jaunu.
  2. Los Santos Policijas Departamenta amats?: Virsnieks II
  3. Kāpēc mums būtu jāpārceļ no Los Santos Policijas Departamenta uz Šerifa Departamentu?: Jums mani jāpārcēļ, jo esmu ļoti fiziski stiprs, un motivēti gatavs strādāt pie jums. Man ir ļoti labas prasmes braukšanā, un šaušanā, kas labam policistam ir jāmāk.
  4. Pastāstiet par sevi [ 50.vārdi minimums]: Es esmu Francesco Capizzi, man ir 22 gadi, un es mana dzimtene ir Las Venturas pilsēta.  Mans tētis aizgāja bojā kādā bankas aplaupīšanā, viņš bija ķīlnieks, un policisti neklausīja laupītāja teiktajam, un laupītājs nošāva manu tēti. Tāpēc es vēlos būt labs policists, kurš māk no šādām situācijām iziet, un paveikt beigās labu darbu, neatstājot nevienu cietušo. Sākumskolu es pabeidzu Las Venturas pilsētas centra sākumskolā, bet pēc sākumskolas pabeigšanas, pamatskolu uzsāku Los Santos Centra Pamatskolā. Tad turpināju Los Santos Centra Vidusskolā, pabeidzu vidusskolu, un izgāju Augstskolu, pēc kā devos uz Policijas Akadēmiju, kuru arī veiksmīgi pabeidzu.

        (( III.OOC INFORMĀCIJA ))

  1. Vārds: Bruno
  2. Gadi: 14
  3. Vai jums ir strādājošs mikrafons? Jā
  4. Vai jums ir piekļuve pie TS3-TeamSpeak 3 ?; Jā
  5. Vai jums ir bijusi OOC sodāmība serverī?; Jā
  6. Ja jā norādiet katru pārkāpumu;  OOC INS.
  7. Kāda ir jūsu pieredze LSPD,vai citos Departamentos: Es esmu pieredzējis iekš LSPD, vairākas apšaudes, protams pakaļdzīšanās u.t.t.
  8. Novērtējat savas spējas,vai jūs spēsiet pildīt LSSD frakcijas galvenās prasības: Protams spēšu, ja kas nesanāks, došos to apgūt.
  9. Uzņemti screenshot,vai citi pierādījumi,par to ka esat bijis Los Santos Policijas Departamentā:  https://failiem.lv/u/9mubq75n#/

 

  • Es, Capizzi Francesco, apstiprinu un apstiprinu to, ka viss šajā apgalvojumā ir patiess un šajā apgalvojumā nav ne viena maldīga teikuma. Es, Capizzi Francesco, apliecinu arī to, ka iesniegums bija aizpildīts ar mani bez svešas palīdzības un bez psihiska vai fiziska spiediena no citu cilvēku puses. Es, Capizzi Francesco, saprotu, ka nepatiesa informācija šajā pieteikumā var būt par iemeslu pieteikuma noraidīšanai.
  • Vai jūs apzināties un piekrītat iepriekšminētajiem?
Edited by ????
Link to comment
Share on other sites

wIlu8m3.png

 

Paldies par izrādīto interesi un par aplikācijas aizpildīšanu. Diemžēl ar nožēlu paziņojam par to ka jūsu pārcelšana netiks veikta,jo dotajā brīdī ,Francesco Capizzi ,neatrodas Los Santos Policijas Departamentā.Kā arī ir piefiksēta informācija par to ka jūs esat iesaistīts vairākās kriminālajās lietās un ir piefiksēti pārkāpumi. Paldies par uzmanību. 

 

Ar cieņu Los Santos Šerifa Departamenta

Apmācības un Rekrutācijas birojs

2020.03.24

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search