Jump to content
Create New...

[TRANSFER] James Hernandez [ PIEMĒRS ]


Recommended Posts

W21hs8a.png

                                                               LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTA PĀRCELŠANĀS PROGRAMMA 

  I.INFORMĀCIJA PAR IESNIEDZĒJU.

  1. Vārds: James
  2. Uzvārds: Hernandez
  3. Gadi: 25
  4. Telefona numurs: 24124
  5. Dzimums: Vīrietis
  6. Tautība:Amerikānis 
  7. Dzīvesvietas adrese: Los Santos , Jefferson iela,māja Nr.2
  8. Izglītība:[ Ievietot ,kad aizpildīsiet. ]

        II.PAPILDUS INFORMĀCIJA

  1. Iemesls kāpēc vēlaties pārcelties uz citu Departamentu?: Pārcelšanās uz Los Santos Apgabalu.
  2. Los Santos Policijas Departamenta amats?: Policijas Virsnieks II
  3. Kāpēc mums būtu jāpārceļ no Los Santos Policijas Departamenta uz Šerifa Departamentu?:[ netiks aizpildīts,lai neveiktu kopēšanas darbības. ] 
  4. Pastāstiet par sevi [ 50.vārdi minimums]:[ netiks aizpildīts,lai neveiktu kopēšanas darbības. ] 

        (( III.OOC INFORMĀCIJA ))

  1. Vārds:Jānis
  2. Gadi:13
  3. Vai jums ir strādājošs mikrafons?: Ir
  4. Vai jums ir piekļuve pie TS3-TeamSpeak 3 ?; Jā
  5. Vai jums ir bijusi OOC sodāmība serverī?; Nav
  6. Ja jā norādiet katru pārkāpumu;  
  7. Kāda ir jūsu pieredze LSPD,vai citos Departamentos: 
  8. Novērtējat savas spējas,vai jūs spēsiet pildīt LSSD frakcijas galvenās prasības:[ netiks aizpildīts,lai neveiktu kopēšanas darbības. ] 
  9. Uzņemti screenshot,vai citi pierādījumi,par to ka esat bijis Los Santos Policijas Departamentā:[ Ievietot screenshot,kad aizpildīsiet. ] 

 

  • Es, Uzvārds Vārds, apstiprinu un apstiprinu to, ka viss šajā apgalvojumā ir patiess un šajā apgalvojumā nav ne viena maldīga teikuma. Es, Uzvārds Vārds, apliecinu arī to, ka iesniegums bija aizpildīts ar mani bez svešas palīdzības un bez psihiska vai fiziska spiediena no citu cilvēku puses. Es, Uzvārds Vārds, saprotu, ka nepatiesa informācija šajā pieteikumā var būt par iemeslu pieteikuma noraidīšanai.
  • Vai jūs apzināties un piekrītat iepriekšminētajiem?

Datums; [ GGGG.MM.DD ] 

 

cOwPjbw.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search