Jump to content
Create New...

[LSZD] Gabriela Smith


valisga
 Share

Recommended Posts

 

RXZkdw0.png.5fb08e7c54a87ce4996a0c6b374fac91.png

Pieteikuma Paraugs:
 

(I-DAĻA)

Vārds Uzvārds: Gabriela Smith

Talruņa numurs:704753

Vecums: 22 gadi

Personas kods: 140198-17435

iepriekšējas darba vietas,kur esat strādājuši: Ēdiena piegādes kurjers, pārdevēja un dažādi citi gadījuma darbi

(II-DAĻA)-Kandidatūra/Darba pieredze:

 

Amats  uz kuru piesakaties?: Ziņu vadītāja (varu lasīt jebkāda veida ziņas)

Vai Jums ir pieredze jūsu izvēlētajā vakancē?: Jā, aktīvi darbojos skolas ziņās, kā arī esmu bijusi praksē San Fiero ziņu dienestā.

Motivācijas vēstule (vismaz 50 vārdi): Es esmu pabeigusi San Fiero Universitāti Mediju fakultāti, jau skolas laikā jutu to, ka ziņas ir tā lieta ar kuru vēlos saistīt nākotni. Skolas laikā darbojos skolas ziņās, pēdējā gadā (12.klasē) biju pat skolas ziņu direktore, biju galvenā tajās. Esmu bijusi praksē San Fiero ziņu dienestā, un būtu arī tajā visticamāk palikusi, tomēr vēlējos nomainīt vidi, kur dzīvot un strādāt, jo San Fiero man šķiet tāda pilsēta, kura ir tā saucamie "Betona džungļi", un es vairāk vēlos mieru. Los Santos Ziņās es piesakos, jo meklēju kādu amatu, kurā varētu es likt lietā iegūtās zināšanas universitātē, un domāju, ka ziņu vadītāja būs tieši īstais amats. Ar lielāko prieku strādāšu LSZD, un cerams varēšu pievienoties jūsu kolektīvam!

(III-DAĻA)-Cita informācija:

Vai jums ir derīgas B kategorijas tiesības?: Ir

Vai jums ir motociklista tiesības?: Ir

Vai jums ir vel kādas citas licenses/tiesibas?: ir - atpūtas kuģa

Vai jūs kādreiz esat tikti sodīti?: Nē

(III-DAĻA)-OOC

Vārds: ja būs nepieciešams, pateikšu

Vecums: 18

ScreenShots no /history un no /stats: tbVxVM9.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search