Jump to content
Create New...

[Back Home] Izaiah Houghton [ AKCEPTĒTS ]


̶t̶e̶o̶y̶
 Share

Recommended Posts

 

image.jpeg.f0570b77f2bdc3822b46a558c36cdc20.jpeg

BACKHOME aplikācija.

       I.INFORMĀCIJA PAR IESNIEDZĒJU.

  1. Vārds: Izaiah
  2. Uzvārds: Houghton
  3. Gadi: 40
  4. Telefona numurs: 23119
  5. Dzimums: Vīrietis
  6. Tautība: Amerikānis
  7. Dzīvesvietas adrese:  Los Santos , Oak iela,māja Nr.10

        II.PAPILDUS INFORMĀCIJA

  1. Iemesls kāpēc pametāt Departamentu?: Problēmas personīgā dzīvē,nebiju spējīgs apvienot kopā ar darbu.
  2. Kāpēc jūs vēlaties atjaunoties amatā?: Visas problēmas veiksmīgi atrisināju un esmu spējīgs atsākt darbu.
  3. Kāpēc mums būtu jāatjauno jūs amatā?: Tāpēc,ka esmu pieredzējis darbinieks šerifa departmentā,kā arī diezgan strādīgs un uzticīgs.
  4. Pastāstiet par sevi [ 50.vārdi minimums]:[ Piedzimu US,Texasas štatā.Pabeidzu pamatskolu un tad devos uz vidusskolu,paralēli nodarbojoties ar profesionālu peldēšanos un nedaudz šaha spēlēšanu.Tālāk tēva gaitās devos uz policijas akadēmiju,pēc tās beigšanas nostrādāju Los Santos policijas departmentā virs 15 gadiem,tad pārcēlos uz Los Santos,kur iestājos šerifa departmentā. ] 

        (( III.OOC INFORMĀCIJA ))

  1. Vārds:Maksims
  2. Gadi:18
  3. Vai jums ir strādājošs mikrafons?Jā ir
  4. Vai jums ir piekļuve pie TS3-TeamSpeak 3 ?; Jā ir
  5. Vai jums ir bijusi OOC sodāmība serverī?;Nav
  6. Ja jā norādiet katru pārkāpumu;  
  7. Kāda ir jūsu pieredze LSPD,vai citos Departamentos: Esmu bijis gan LSPD virsnieks,gan arī kādu laiku šerifos.
  8. Novērtējat savas spējas,vai jūs spēsiet pildīt LSSD frakcijas galvenās prasības: Noteikti,ka jā.

 

  • Es,  Izaiah Houghton, apstiprinu un apstiprinu to, ka viss šajā apgalvojumā ir patiess un šajā apgalvojumā nav ne viena maldīga teikuma. Es, Izaiah.Houghton, apliecinu arī to, ka iesniegums bija aizpildīts ar mani bez svešas palīdzības un bez psihiska vai fiziska spiediena no citu cilvēku puses. Es, Izaiah Houghton, saprotu, ka nepatiesa informācija šajā pieteikumā var būt par iemeslu pieteikuma noraidīšanai.
  • Vai jūs apzināties un piekrītat iepriekšminētajiem? Apzinos un piekrītu.

Datums; [ 2020.03.20 ]

 

Edited by ????
Link to comment
Share on other sites

wIlu8m3.png

Labvakar cien. Izaiah. Atjaunošanās amatā pieprasījums tika izskatīts un akceptēts. Jums tiks nosūtītās tālākas norādes.Tālākās norādes tiks nodotas jums pa jūsu telefona numuru.Kā arī paldies par izrādīto interesi un vēlmi atjaunoties amatā.

Ar cieņu

Los Santos Šerifa Departaments

Apmācību Birojs

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search