Jump to content
Create New...

Sveiciens no OracleOP


OracleOP
 Share

Recommended Posts

 

About me

Mani sauc Kārlis! Esmu 23 gadus vecs. Dzīvoju United Kingdom. Strādāju, studēju un protams ceļoju. Brīžiem iegriežos Latvijā, sastapt savus biedrus, no rajona, bet tas tā. Esmu pabeidzis RVT ''Rīgas Valsts Tehnikumu'' Poligrāfijas nozari. Man ir gan 12 klases izglītība, gan profesijas papīri.. Tagad mācos par mārketingu un menedžmentu, United Kingdom. Principā, bez mērķa, nebūz darba, bez darba, nebūs nākotne. Ir pašu savs brands, kura mērķis ir izcelties augstāk, nekā pašlaik, bet lai to panāktu, vajag laiku un naudu. Dzīvoju kopā ar savu meiteni, drīzumā jau saucamo sievu. Kā teica filmā ''Ted'' Kur mans pistais rinķis ap pirkstu?''. Ceru, ka saprotat paši. 

Hobijs

Principā, man ir gan hobiji, gan aizraušanās. Sākšu ar sporta nozarēm. Brīvajā laikā, protams jau iepriekš sarunājot ar savējiem savā rajonā un ap to, uzspēlēt basīti, vai vienkārši pamētāt bumbu. Tas pats ar futbolu un citām tāda paša veida lietām. Dievinu pavingrot pie stieņa, pievilkties nshit. Iepriekš, nodarbojos ar ciņa mākslām, kā pieņemsim taekwondo, ar kuru nodarbojos 4 gadus, bet pametu, jo bija savas lietas. Box, pārīs reizes aizgāju uz nodarbībām, secināju, ka nav mana nozare, jo tur izmanto, tikai rokas. Beigu beigās sāku iet MMA, kurš tiešām ir pie sirds, bet lai savas lietas izdarītu, nācās beigt šo sporta veidu. Nu un daudz kas cits, kas saistīts ar sportu. 

Turpināšu un nobeigšu ar gaming pasauli. Man ir neliela aizraušanās ar PC, Xbox un PS4 gaming. Spēlēju daudz un dažāda tipa spēles. Katrai ir sava veida prāta attīstīšanas prasme, kuru vajag vienkārši izprasts, protams dodu viss augstāko zvaigžņu stāžu MTA:RP, jo tu vari attēlot jeb kāda veida tēlu, kas tu vēlies būt.

MTA:RP

Spēlēju MTA:RP, jau ļoti ilgi. Kopš 1 exs'a laikiem. Esmu atēlojis lomu spēli vairākos serveros un organizāciju tipos. Sākot ar nelegālajām, līdz pat valdību organizācijām. Top legālā, īpatnējākā organizācija ir bijusi privāto ģimeņu ārsts, vadiju kopā ar ecY un citiem spēlētājiem. Esmu arī adminiējis, apmācijis spēlētājus un arī vadījies projektus. Visi vecie spēlmaņi, jau kopš exs'a laikiem, mani protams pazīst, bet redzu, ka ir jauni spēlētāji, kuri tiešām nezinās, kas es esmu. J.k.s neuztraucamies, tiksimies, te pat forumā vai in-game. 

Vairāk info PM

Ar cieņu @OracleOP

Sociālie tīmekļi, ja vēlies mani atrasts:

Instagram - OracleOP

Skype - oracle.cmyk

Discord - Lomuspele.lv#3182

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search