Jump to content
Create New...

čiu riu


Olbiss
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Interneta pasaulē esmu vairākiem zināms, kā Olbis un tā arī mani sauc draugi ar kuriem jau kontaktējos ilgstošā laikā, bet ja jums vieglāk ir pēc īstā vārda tad mani sauc Deivids.

Esmu dzimis 2003. gada 22. februārī pilsētā, kur piedzimst vējš un tā, protams, ir Liepāja, man patīk nodarboties ar daudzām lietām, jo nepatīk rutīna ka viss notiek tik uz apli, un tas labi paskaidro manu biežo treiņu mainīšanu, jo no laika kad pirmo reizi sāku nodarboties ar sportu esmu jau mainijis savu sporta veidu piecas reizes (Sākot no 2017) Par visiem nedomāju, kad ir jēga stāstīt, jo tie ir banālie sporti, kā: baksetbols, futbols, florbols, svarcelšana un kalnkāpšana.

Esmu samērā draudzīgs (Tā vismaz citi saka) Patīk jokot, bet cenšos nepārsist robežu, kas sanāk ne vienmēr, bet lai vai kā patīk kad viss ir savā vietā ar to iespējams paskaidrojas kāpēc man deskops veinmēr ir sagrupēts un istaba tīra. (https://imgur.com/a/e9Kwbtt)

Par lomuspēles pasauli baigi nav ko stāstīt, jo pa lielam viss noticis vienā tik projektā, bet nu man patīk atveidot legālo lomuspēli un pa retam arī nelegālo un uzskatu to, kad tas ir labi, jo pārzinu abas sfēras nevis kā dažiem, kad nosēdējuši LSPD visu laiku un no nelegālās puses nezina it neko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search