Jump to content
Create New...

[Ieteikums] Serverim


FizzyS
 Share

Recommended Posts

1 minūti atpakaļ, Efe said:

Ja tā godīgi man šis asvalts ne īpaši. Vairak patīk orģinālais, liekas ka tas vairāk iederas.

 Bet to es tikai ieliku kā variantu ,bet ari ir vel daudz citu variantu ...

Nu ,ja nopietni kā saka par gaumi nestridās ?

Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju ka šāda tipa mods ir vajadzīgs vispār serverī, jo nav izslēgta iespēja uz lagiem serverī tieši dēļ šādiem modiem. Personīgi man apmierina esošie ceļi kas ir jau no GTA:SA, tie ideali savionojas ar apkārtni un nekož acīs, to pašu nevaru pateikt par modotiem, viņiem pa lielam ir HD/HQ kvalitāte, kas bojā visu apkārtni un akcentē visu tieši uz ceļa, no kā reizēm acis *asiņo*. 

Tas protams ir mans personīgais viedoklis, ja jums leikas ka šādi ceļi ir vajadzīgi serverī tad varat arī uzstādīt modu kas citiem nebūs redzams un patīkamāk būs jums pašiem! 

Link to comment
Share on other sites

+ Serverī varētu ieviest runāšanas funkciju caur mikrafonu *Voice Chat* ... Katrs var izveleties savu veidu vai nu runāt ,vai nu rakstīt.

Tas atvieglos lomuspēli p.s kuram gan patīk visu laiku rakstīt + tu kļudies runājot tas ir daudz ērtak.

(Voice Chat varēs tikai izmantot IC situācijas) OOC izmantot aizliegts.

Link to comment
Share on other sites

49 minūtes atpakaļ, FizzyS said:

+ Serverī varētu ieviest runāšanas funkciju caur mikrafonu *Voice Chat* ... Katrs var izveleties savu veidu vai nu runāt ,vai nu rakstīt.

Tas atvieglos lomuspēli p.s kuram gan patīk visu laiku rakstīt + tu kļudies runājot tas ir daudz ērtak.

(Voice Chat varēs tikai izmantot IC situācijas) OOC izmantot aizliegts.

Un ja esi frakcijā, tu nemitīgi uzņemsi video kā runā nevis limsi ssus? Šis varbūt ir ieteicams kādam tiešām uzticamam speles uzraugam kad pamāca, apmāca roleplay kādam jauniņajam, bet neredzu to kā labu ideju priekš rp. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search