Jump to content
Create New...

Wazāāp no FIzzyS


FizzyS
 Share

Recommended Posts

Sveicināti lomuspeleclub foruma lietotāji ,tātad mani sauc Mārtiņš esmu 15 gadus jauns.Par serveri es uzzināju pavisam netišām gribēju paskatīties kādi jauni serveri ir LVRP un pēkšni ieraudzīju ,ka ir viens aktīvs serveris.Nāku no Latgales ... Rēzeknes novada neliela ciematiņa (Laukiem) *One Love *?

Runājot par spēles sfēru:MTA sāku spēlet pavisam sen P.S protams lowaka gaitās skraidīju ar *LOW RP* ikoniņu uz galvas un domāju kā visi dabū tās "Krutās"' tūnetas mašinas protams bija pilns historijs ar pārkpumiem ,bet ar laiku viss mainijās ,ja nemaldos tiku aizsaukts uz Gmloungu un tiku apmācīts tā ar laiku man pielēca kas ir Roleplay MTA spēleju aptuveni 4 gadus un domāju ,ka pa šiem gadiem esmu iemācijies daudz ko.Četru gadu laikā esmu erpojis vissvisādos serveros gan mēnešniekos ,gan tādos kuri turās ilgāk un onlines ir +20.

Hobīji:Mans hobījs ir ziemā hokejs ,bet vasarā ir futbols ar hokeju esu aizrāvies jau no pirmās klases tāpat kā arī ar futbolu īsti sakot nēsu nekāds PRO ,bet spēlet māku diezgan labi vismaz vasarā ir kas spēle.

Bez MTA spēleju arī citas spēles piemeram kā-Counter-Strike 1.6 arī CSGO ,Euro Truck Simulator 2 ,League of legends... Pirms kāda laika bijus sevi motivējis mācities programmēšanas pamatus ,bet diemžēl padevos ,jo padomāju un sapratu ,ka nēsu uz to spējigs.

Tas īsuma par mani būtu viss ... Tiekās in-game ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search